5. Urodziny Madame Q | Lotta Love & Madame Meduse & Betty Q

5. Urodziny Madame Q | Lotta Love & Madame Meduse & Betty Q

3 grudnia 2022, Sobota

Madame Q

Burdzińskiego 5/24, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Po latach ograniczeń znów mamy okazję świętować to niezwykłe wydarzenie z Wami. W czasie tych pięciu lat na naszej scenie odbyło się prawie 670 wydarzeń w tym 388 burleskowych show! W czasie pierwszego z nich pięć lat temu mogliście zobaczyć na naszej scenie najwspanialsze z najwspanialszych. Ten sam niesamowity skład wystąpi dla Was z okazji naszych piątych urodzin. Wyjątkowy wieczór uczcimy jeszcze większą dawką brokatu i burleski, bo wystąpią dla Was nie dwie, ale aż trzy osoby performerskie:
Założycielki Madame Q: Betty Q & Madame Meduse
Zagraniczna gwiazda: Lotta Love (SK)
Wspólne wspominki i niespodzianki przygotuje dla Was trzecia z współzałożycielek lokalu i prowadząca show Pani Misia. Jak zawsze na wysokości zadania staną też osoby barmańskie, które przyszykują dla Was specjalne urodzinowe niespodzianki i promocje. Szykujecie się na najlepszą urodzinową imprezkę pod znakiem brokatu i najlepszych wegańskich koktajli w mieście 😊 Zróbcie nam urodzinowy prezent, kupcie bilet na show i wspólnie z nami cieszcie się tym niezwykłym świętem.

Formuła show:
20.00: otwarcie drzwi
Cocktail time
21.00: start show – pierwszy set 3 pokazów
Cocktail time
22.00: drugi set 3 pokazów
Cocktail time
23.00: trzeci set 3 pokazów
Cocktail time (lokal czynny do ostatniego gościa)

Miejsca siedzące
Zakup biletów jest jednocześnie rezerwacją miejsc siedzących. Jeśli chcesz zapewnić sobie miejsca w pierwszym rzędzie, tuż pod sceną, zarezerwuj jeden z trzech stolików VIP. Pozostałe miejsca w lokalu przydzielamy w kolejności zakupu oraz w zależności od wielkości rezerwacji.
Plan Madame Q możesz zobaczyć na stronie wydarzenia.
Dress code: dress to impress! Brokat i cekiny zawsze mile widziane, również na marynarce.

Ważne informacje:
👉 Jeżeli planujecie spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, a kupujecie bilety osobno – dajcie nam o tym znać i usadzimy Was razem.
👉 Jeżeli nie czujecie się dobrze, pojawiły się u Was kaszel lub gorączka, zostańcie w domu, dajcie nam o tym znać 24 h przed rozpoczęciem wydarzenia, a my przeniesiemy Wasz bilet na przyszłość. Niestety później nie będzie to możliwe.

Madame Q jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, wegański cocktail bar, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej. W burlesce robimy od lat. Byłyśmy w tej dziedzinie pierwsze w Polsce. Od 2017 wreszcie mamy nasze własne miejsce!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →