25 LAT HEMP GRU | WARSZAWA

9 października 2023, Poniedziałek

Torwar

Łazienkowska 6a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 25 LAT HEMP GRU

 

9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu. 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje HEMP GRU – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu. Prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza ujawnili kolejnych gości urodzinowego wydarzenia.

Planowany na jesień huczny jubileusz HEMP GRU zapowiada się coraz ciekawiej. Po ogłoszeniach z czerwca i lipca potwierdzających udział m.in. takich artystów, jak Paluch, O.S.T.R., Grubson, Molesta, Peja czy DJ Decks przyszła pora na trzeci zestaw gości specjalnych. Październikowy koncert w Warszawie uświetnią również Kali, JWPBC oraz Nizioł. Mocna i zróżnicowana reprezentacja krajowej rap-sceny na urodzinach HG zdaje się potwierdzać słowa organizatorów o hiphopowym święcie. Nie pozostaje zatem nic innego jak cierpliwie czekać na 9 października, czyli wieczór pełen klasyki polskiego rapu. Nie może Was tam zabraknąć.

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego “Klucza”, poprzez pamiętną “Drogę” i trylogię “JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album “Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez HEMP GRU. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/266015089254760

Oprócz ujawnionych dotąd gości HEMP GRU zapowiedziało występy jeszcze kilkunastu innych artystów. Personalia kolejnych gości będą sukcesywnie ujawniane na przestrzeni nadchodzących tygodni.

🕖  Otwarcie bram: g. 19.00
🕖  Start: g. 20.00


Info:
fb.com/hempgruofficial
@hempgru_official

Promotor: L2L / Live2Listen
www.fb.com/live2listen
www.l2l.pl
@live_2_listen

 🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

25 LAT HEMP GRU | WARSZAWA | 9 października 2023, Poniedziałek, Torwar

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →