14. GFT / FORWARD FAILURE / Paluch + Lang / premiera

14. GFT / FORWARD FAILURE / Paluch + Lang / premiera

4 grudnia 2022, Niedziela

Klub ŻAK

Al. Grunwaldzka 195/197, Gdańsk

Start: godz. 19:00

Podziel się:

14. Gdański Festiwal Tańca / Forward Failure / Klub Żak
4.12.2022r. / G. 19.00 / 45 min /premiera
chor. i wyk.: Katarzyna Paluch, Aaron Lang / opieka artystyczna: Susanna Leinonen / w ramach projektu rezydencja/premiera 2022 Klub Żak /
▶️Zwykle wierzymy, że po katastrofie wracamy do normalności. Ale co, jeśli katastrofa będzie ciągła? Jak zdołamy utrzymać się na powierzchni w niekończącym się strumieniu katastrof? ◀️
💃 Katarzyna Paluch jest performerką, tancerką i pedagogiem. Współtworzyła prace prezentowane na scenie międzynarodowej, m.in. Vanishing, Study on Fool’s Paradise, O! i Alias. 2013-2019 pracowała w Teatrze O.de.la. Obecnie pracuje nad własnymi projektami artystycznymi i współorganizuje Festiwal DO w Gdańsku.
🕺 Aaron Lang jest niezależnym twórcą mieszkającym w Berlinie. Studiował architekturę i socjologię, a obecnie pracuje jako asystent naukowy na interdyscyplinarnych studiach magisterskich „Design&Computation” na TU i UdK Berlin. W 2021 roku był Jurorem konkursu Solo Dance Contest.
____________________________________
Więcej informacji na stronie:
https://www.gdanskifestiwaltanca.pl/…/Forward-Failure…
Bilety:
35 zł – bez zniżek / 30 zł – Karta Do Kultury* / 25 zł – bilet ulgowy* / 15 zł – Karta Tancerza*
Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty, Karnetu (1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę / 1 Karnet).
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny oraz obywatelom Ukrainy – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty lub dokumentu (paszportu / innego) potwierdzającego wjazd do Polski po 24.02.2022.
Bilety bez zniżek na koncerty i przedstawienia można nabywać w sklepie internetowym Klubu Żak.
Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →