120 RAP FEST II EDYCJA

120 RAP FEST II EDYCJA

20 kwietnia 2024, Sobota

Atlas Arena

Bandurskiego 7, Łódź

Start: godz. 20:00

Podziel się:

120 RAP FEST stał się czymś więcej niż kolejnym projektem festiwalowo-koncertowym. ⚡️ Wiemy, że budujemy społeczność tych, którzy kochają i wspominają z sentymentem oldschoolowy rap, początki, czasy muzycznie niepokorne, kiedy rap był po prostu rapem.
Po etapie jubileuszu O.S.T.R. #120minutzzycia oraz I edycji 120 RAP FEST w 2023 roku dla tysięcy fanów z całej Polski lecimy dalej i organizujemy II odsłonę największej rapowej domówki u O.S.T.R. w łódzkiej Atlas Arenie.

👉20.04.24 – save the date!
To już nasza mała tradycja – kwiecień, Łódź i kilkanaście tysięcy miłośników rapu falujących do bitów i wersów klasyków.

Line up:
– MOLESTA
– ELDO
– PEJA/SLUMS ATTACK
– JWP/BC

– 120 Rap Fest to największa rapowa domówka w tym kraju. W kwietniu 2024 r. powtarzamy ten manewr, organizując imprezę dla fanów prawdziwego hip-hopu. Już teraz mogę Wam zdradzić, że będą z nami Eldo i Molesta. Jaram się i zapraszam wszystkich do mojej kochanej Łodzi. Jedna miłość! – komentuje O.S.T.R.
120 Rap Fest to jedyny planowany na 2024 r. koncert artysty w Łodzi, dlatego dokłada wszelkich starań, by był on pod każdym względem wyjątkowy. O.S.T.R. podkreśla swoją miłość do rodzinnego miasta. Domówka Ostrego to prawdziwe święto hip-hopu, a przy tym impreza, na której każdy uczestnik poczuje się jak w domu.
Jedna miłość!
———————————————
Organizatorzy: L2L – Live2Listen + O.S.T.R.
Partner: Atlas Arena / Makis
———————————————
Więcej informacji:
FB
www.facebook.com/ostr.tabasko
www.facebook.com/live2listen
Insta
instagram.com/adam.ostr.ostrowski/
instagram.com/120rapfest/
instagram.com/live_2_listen/
www
ostr.pl/
l2l.pl/

120 RAP FEST II EDYCJA | 20 kwietnia 2024, Sobota, Atlas Arena

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →