115. Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu”: SZARLOTKA

115. Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu”: SZARLOTKA

9 grudnia 2022, Piątek

Impart

Mazowiecka 17, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Czym pachną Święta? Czym pachnie zima? Czym pachnie grudniowy Wrocław? 🎄
Zamknijcie oczy i pomarzcie sobie.
Powspominajcie zapachy rozgrzanego domu. Łyknijcie ciepłego grogu i spróbujecie świeżo upieczonej szarlotki.
SZARLOTKA?!!! 🌬🥧
🌟 Tak, to jest to!
Zapraszamy na 115. Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” pod hasłem SZARLOTKA! ⭐️🔥
✨ 9 grudnia na scenie Impart Cafe wystąpią:
Marta Dzwonkowska
Anna Malek
Konrad Imiela
Łukasz Iwaniuk
Ścibor Szpak
Marek Kocot
☝️😇 114. Antykabaret nie będzie może podręcznikiem dobrego smaku i zasad poprawności politycznej, ale na pewno stanie się doskonałym forum, na którym możemy o tym porozmawiać, pośpiewać, przyjrzeć się zjawisku z wrażliwością właściwą występującym u nas Twórcom, Autorom i Wykonawcom.
🔔 Antykabaret współfinansowany jest ze środków samorządu Województwa Dolnośląskiego i Miasta Wrocław. Współorganizatorem jest Miasto Wrocław.
📣 Serdecznie zapraszamy!
❌ Uwaga! Ilość miejsc w Impart Cafe jest ograniczona ❌
🎇 Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” to cykl spotkań artystyczno-kulturalnych zapoczątkowany 13 lutego 2011 roku w kawiarni Ristorante Con Vivio.
🎆 Artyści związani ze sceną Teatru Capitol oraz ich przyjaciele spotykają się raz w miesiącu w Imparcie, by spędzić wspólnie dobry wieczór. Antykabaretowi twórcy na pierwszym miejscu stawiają interakcję i niewymuszoną wymianę energii z Widzami, którzy mają wpływ na klimat i przebieg zdarzeń – na przykład – wybierając zakończenia scenek czy pisząc teksty występującym.
🚻 Na Antykabaretowej scenie zobaczymy osoby stricte związane z kabaretem, jednak twórcy cyklu postawili sobie za cel prezentować również osobistości Wrocławia, które choć na co dzień zajmują się zawodowo czymś innym, posiadają szczególny dar zjednywania sobie audytorium.
Wszyscy wykonawcy robią „swoje najlepsze”: śpiewają, tańczą, prezentują skecze, scenki, wygłupiają się w jednym celu – by „Dobry Wieczór we Wrocławiu” nie pozostał jedynie sloganem znanym z neonu witającego gości przy Dworcu Wrocław Główny 👋

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →