11.02 | WALENTYNKI | NOVIKA 2.0 LIVE | KLUB KOSMOS POZNAŃ

11 lutego 2023, Sobota

Klub Kosmos Poznań

Święty Marcin 24, Poznań

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Walentynki to dzień, który warto spędzić w wyjątkowy sposób 💘 Już 11 lutego w klubie Kosmos swój koncert zagra NOVIKA, umilając wieczór tym zakochanym i szukającym miłości!
Koncert w ramach sobotniej imprezy – za konsolą SEBASTIAN MLAX!
Wstęp: 20 zł
Płatny w dniu wydarzenia (brak przedsprzedaży).
Trudno wyobrazić sobie polską scenę klubową bez Noviki.
Kasia Nowicka niewątpliwie stała się „kobietą-instytucją”, będąc przez ostatnie lata: wokalistką, DJ-ką, dziennikarką, jak i promotorką młodych talentów, których muzykę grywa w swoich audycjach radiowych (obecnie w radiu Kampus).
Trudno też uwierzyć, że od debiutu tej niezwykle aktywnej na scenie i klubowych parkietach artystki minęło już ponad 20 lat!
Wszystko zaczęło się od piosenki „Where Is The Love” zespołu Futro, zamieszczonej na płycie dołączonej do legendarnego magazynu muzycznego „Machina”. W 2001 roku światło dzienne ujrzało pierwsze oficjalne wydawnictwo z udziałem Noviki – piosenka „T.Time” nagrana z Andrzejem Smolikiem na jego pierwszy, kultowy album.
Reszta jest historią, która wciąż się pisze. A jej najnowszym rozdziałem jest płyta „Novika 2.0” z reinterpretacjami klasyków Noviki – w nowych wykonaniach.
Do tego szalonego przedsięwzięcia nasza bohaterka zaprosiła artystów, którzy już wcześniej z nią współpracowali (Skubas, Agim, Envee, Baasch, Buslav, Kasai), ale też takich, z którymi niedawno połączyła muzyczne drogi (Natalia Grosiak, BOKKA, ATLVNTA, Arek Kłusowski, Blauka & more…).
Novika w swojej naturze “zosi-samosi” zawsze sama organizowała całą logistykę przy nagrywaniu swoich albumów. Przy każdej z czterech solowych płyt współpracowało z nią kilku producentów, muzycy i wokaliści. Nigdy jednak nie musiała koordynować działań aż tylu osób jako producent wykonawczy całego projektu Novika 2.0.
Owocem kilku miesięcy pracy jest świeży, eklektyczny i przejmujący zestaw utworów, które dla mniej zaznajomionych z repertuarem „królowej clubbingu” może być odebrany jako kompilacja ekskluzywnie nagranych na ten krążek piosenek.
Nowa odsłona koncertowa Noviki to podróż przez jej repertuar, mieszanka oryginalnych i nowych wersji jej najlepszych utworów. Na scenie towarzyszą liderce świetni muzycy; Miłosz Oleniecki i Rafał Dutkiewicz, oraz zaproszeni goście.
www,facebook.com/novikamusic
https://www.instagram.com/novikasiaZobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →