ΣTELLA | WARSZAWA

17 kwietnia 2024, Środa

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🎙️Bałkańska scena indie ma się dobrze, a Σtella jest tego najlepszym przykładem. Wie o tym wytwórnia Sub Pop, pod egidą której ukazał się ostatni album artystki “Up and Away”, a i Wy będziecie mieli szansę przekonać się o tym na żywo – już 17 kwietnia, w stołecznym klubie Niebo!

W czasie studiowania malarstwa na ateńskiej Akademii Sztuk Pięknych Σtella poszukiwała innych form artystycznej ekspresji, co odnalazła w muzyce. Stella Chronopoulou zaczęła komponować i wrzucać swoje utwory do internetu, a niedługo później zadebiutowała EPką “Keep Me Naked”. Jej dwa pierwsze duże albumy, electro-popowy “Σtella” z 2015 oraz wydany dwa lata później “Works For You” zapewniły jej miano jednej z najważniejszych artystek na greckiej scenie indie.

W 2022 roku nakładem legendarnej wytwórni Sub Pop ukazał się jej ostatni jak dotąd krążek “Up and Away”. Zrealizowany we współpracy z brytyjskim producentem Tomem Calvertem (Redinho) dowodzi, że Σtella komfortowo czuje się w brzmieniach z pogranicza takich gatunków jak pop, indie i alternatywa, które dodatkowo przyciągają przez zawarte w nich przez artystę skrajne emocje związane z miłością. Obecnie odtworzenia piosenek Stelli na Spotify można liczyć już w milionach, a występami na wielu festiwalach zaznacza swoją obecność na światowych scenach.

W tym roku kompozytorka, która zajmuje się również malarstwem, sztukami wizualnymi czy performancem, obchodzi 10-lecie swojej muzycznej działalności. Na koncercie w warszawskim Niebie będziemy mieli okazję przekrojowo usłyszeć twórczość Greczynki, ale również bardzo możliwe, że jej nowe kompozycje!

ΣTELLA
📅17.04.2024
📍Warszawa, Niebo

🎟BILETY:
⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

ΣTELLA (Grecja / Sub Pop Records) – indie, alternatywa, pop

🌐 www.facebook.com/stellawithasigma
🌐 www.instagram.com/stellawithasigma

🔊”Girl Supreme”: www.youtube.com/watch?v=A5_eLe2wDE0
🔊”Up and Away”: www.youtube.com/watch?v=m3_IKF_zN5g
🔊”Charmed”: www.youtube.com/watch?v=O42VZQz_ygo

 

ΣTELLA | WARSZAWA | 17 kwietnia 2024, Środa, NIEBO

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →