HEY wraca na scenę! Zespół zagra koncert na festiwalu w Jarocinie

Podziel się newsem:

HEY budzi się z zimowego snu i powraca na scenę. Zespół ogłosił właśnie swój jedyny koncert w tym roku, który zagra na legendarnej scenie festiwalu w Jarocinie.

HEY ogłasza koniec fayrantu

W 2017 roku grali Fayrant, czyli koniec. Wyjątkowa trasa, podczas której kultowy HEY z Katarzyną Nosowską na czele zagrał w siedmiu największych halach w Polsce, była podsumowaniem 25-letniej działalności zespołu na polskiej scenie i niestety, niejakim pożegnaniem z fanami, bowiem muzycy zaznaczyli, że potrzebują złapać nieco dystansu od tego, co się działo wokół HEY.

Nosowska bez HEY’a wciąż na topie

Urlop od liderowania w zespole nie zwolnił jednak Katarzyny Nosowskiej z pracy artystycznej. Artystka w ostatnich latach odrodziła bowiem swój solowy projekt NOSOWSKA, stała się popularną, instagramową influencerką, a także wkroczyła na nową, literacką ścieżkę kariery. Po drodze zaliczyła też chociażby udział w Orkiestrze Męskiego Grania 2019 przy boku Krzysztofa Zalewskiego, Organka i Igora Walaszka. A co z HEY’em?

Jak się okazuje Fayrant, to nie tak do końca fajrant, a jedynie dość długa przerwa. HEY powraca w tym roku i budzi się niczym z zimowego snu, bowiem sam zespół pisze, że nie wie co się działo przez czas jego nieobecności scenicznej i woli, żeby tak pozostało.

Spotkajmy się! HEY nie wie co się działo na świecie przez ten czas – nie mówcie nam o tym, nie jesteśmy ciekawi… Chcemy, żeby przez kilkadziesiąt minut było jak dawniej – razem!

HEY zagra wyjątkowy koncert podczas Jarocin Festiwal 2021

O jakim spotkaniu piszą artyści? Otóż HEY powraca na festiwal do legendarnego Jarocina, gdzie zagra swój pierwszy po przerwie koncert. Jednocześnie będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć grupę na żywo w tym roku. Zespół Katarzyny Nosowskiej zagra w stolicy polskiego rocka już 17 lipca 2021 roku. To będzie z pewnością wyjątkowy koncert. Nie może Was tam zabraknąć!

HEY koncert Jarocin Festiwal
HEY na Jarocin Festiwal 2021

Jarocin Festiwal 2021 – mamy bilety!

Bilety na tegoroczny Jarocin Festiwal, który odbędzie się w dniach 16 – 18 lipca znajdziecie na Biletomat.pl. Na jarocińskich scenach oprócz zespołu HEY wystąpią w tym roku także: Dezerter, Decapitated, JAD, Pull The Wire, Izzy & The Black Trees, Strachy Na Lachy, Paula i Karol, Muchy, Brudne Dzieci Sida, Hyperhemon. Darek Malejonek, Luxtorpeda, Edyta Bartosiewicz, Masturbator, Dziwna Wiosna, Sorry Boys, Armia, Decadent Fun Club, Gutek, Nocny Kochanek, Wczasy, TSA, Happysad, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, The Analogs, Terrific Sunday, Moriah Woods, Róża oraz Swiernalis. Więcej informacji o festiwalu znajdziecie tutaj.

Jarocin Festiwal 2021 bilety line-up
Jarocin Festiwal 2021, line-up

HEY budzi się z zimowego snu i powraca na scenę. Zespół ogłosił właśnie swój jedyny koncert w tym roku, który zagra na legendarnej scenie festiwalu w Jarocinie. HEY ogłasza koniec fayrantu W 2017 roku grali Fayrant, czyli koniec. Wyjątkowa trasa, podczas której kultowy HEY z Katarzyną Nosowską na czele zagrał w siedmiu największych halach w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Jarocin Festiwal I 16-18 lipca I Jarocin

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →