Wczasy prezentują nowy utwór z Iwoną Skv, byłą wokalistką Rebeki

Obserwuj nas na instagramie:

Czy wiesz już?, czyli wspólny utwór duetu Wczasy i Iwony Skwarek, byłej wokalistki Rebeki, to kolejna odsłona projektu Estrada w sieci: Duety, za który odpowiada Estrada Poznańska.

Estrada w sieci: Duety to muzyczny projekt Estrady Poznańskiej i Miasta Poznań, prezentujący nowe utwory artystów związanych ze stolicą Wielkopolski, których zaproszono do pracy w nietypowych duetach. Pierwszą odsłonę projektu w 2020 roku stanowiły kompozycje Małgorzaty Ostrowskiej i Swiernalisa, Michała Wiraszko z Michałem Kmieciakiem, Agi Czyż z Michałem Kowalonkiem, Adi Nowaka z formacją BLOKI oraz Wujka Ogórka z Tomkiem Grdeniem.

Wczasy i Iwona Skv w kolejnej odsłonie projektu Estrada w sieci: Duety

Najnowsza odsłona projektu to efekt współpracy duetu Wczasy z Iwoną Skwarek, tutaj występującą jako Iwona Skv. W opisie utworu Czy wiesz już? czytamy:

Znaliśmy się już wcześniej, ale nie wiedzieliśmy o sobie tego, że jesteśmy wampirami. Wydało się to dopiero podczas wspólnych spotkań kompozytorskich. Nocne muzykowanie połączyło się z sesjami picia krwi, co zaowocowało piosenką, miłosnym erotykiem oraz filmem dokumentującym to, jak spędzamy wolny czas. Dzieło zostało nakręcone przez światowej sławy reżysera Jakuba Żwirełło, który, jak się okazało, jest ostatnim żyjącym wnukiem Belli Lugosiego. Czy wiesz już? to pytanie, które stawiamy przed wszystkimi szanującymi się fanami i fankami Twilight.

Za pełen wampirów i utrzymany w klimacie nagrań na kasecie VHS teledysk odpowiada muzyk Wczasów, Jakub Żwirełło.

WCZASY x IWONA SKV – Czy wiesz już?

Wczasy to duet tworzony przez Bartłomieja Maczaluka i Jakub Żwirełło. Ich brzmienie czerpie garściami z lat 80. i opiera się na gitarach, syntezatorach analogowych i automatach perkusyjnych. W 2018 roku wydali debiutancki album Zawody.

Z kolei Iwona Skwarek do niedawna wraz z Bartoszem Szczęsnym współtworzyła electropopowy duet Rebeka. Grupa zakończyła działalność we wrześniu 2020 roku, jednak Iwona nie schodzi ze sceny i niebawem zadebiutuje ze swoim nowym projektem – girlsbandem Shyness!.

Czy wiesz już?, czyli wspólny utwór duetu Wczasy i Iwony Skwarek, byłej wokalistki Rebeki, to kolejna odsłona projektu Estrada w sieci: Duety, za który odpowiada Estrada Poznańska. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →