Wczasy prezentują nowy utwór z Iwoną Skv, byłą wokalistką Rebeki

Podziel się newsem:

Czy wiesz już?, czyli wspólny utwór duetu Wczasy i Iwony Skwarek, byłej wokalistki Rebeki, to kolejna odsłona projektu Estrada w sieci: Duety, za który odpowiada Estrada Poznańska.

Estrada w sieci: Duety to muzyczny projekt Estrady Poznańskiej i Miasta Poznań, prezentujący nowe utwory artystów związanych ze stolicą Wielkopolski, których zaproszono do pracy w nietypowych duetach. Pierwszą odsłonę projektu w 2020 roku stanowiły kompozycje Małgorzaty Ostrowskiej i Swiernalisa, Michała Wiraszko z Michałem Kmieciakiem, Agi Czyż z Michałem Kowalonkiem, Adi Nowaka z formacją BLOKI oraz Wujka Ogórka z Tomkiem Grdeniem.

Wczasy i Iwona Skv w kolejnej odsłonie projektu Estrada w sieci: Duety

Najnowsza odsłona projektu to efekt współpracy duetu Wczasy z Iwoną Skwarek, tutaj występującą jako Iwona Skv. W opisie utworu Czy wiesz już? czytamy:

Znaliśmy się już wcześniej, ale nie wiedzieliśmy o sobie tego, że jesteśmy wampirami. Wydało się to dopiero podczas wspólnych spotkań kompozytorskich. Nocne muzykowanie połączyło się z sesjami picia krwi, co zaowocowało piosenką, miłosnym erotykiem oraz filmem dokumentującym to, jak spędzamy wolny czas. Dzieło zostało nakręcone przez światowej sławy reżysera Jakuba Żwirełło, który, jak się okazało, jest ostatnim żyjącym wnukiem Belli Lugosiego. Czy wiesz już? to pytanie, które stawiamy przed wszystkimi szanującymi się fanami i fankami Twilight.

Za pełen wampirów i utrzymany w klimacie nagrań na kasecie VHS teledysk odpowiada muzyk Wczasów, Jakub Żwirełło.

WCZASY x IWONA SKV – Czy wiesz już?

Wczasy to duet tworzony przez Bartłomieja Maczaluka i Jakub Żwirełło. Ich brzmienie czerpie garściami z lat 80. i opiera się na gitarach, syntezatorach analogowych i automatach perkusyjnych. W 2018 roku wydali debiutancki album Zawody.

Z kolei Iwona Skwarek do niedawna wraz z Bartoszem Szczęsnym współtworzyła electropopowy duet Rebeka. Grupa zakończyła działalność we wrześniu 2020 roku, jednak Iwona nie schodzi ze sceny i niebawem zadebiutuje ze swoim nowym projektem – girlsbandem Shyness!.

Czy wiesz już?, czyli wspólny utwór duetu Wczasy i Iwony Skwarek, byłej wokalistki Rebeki, to kolejna odsłona projektu Estrada w sieci: Duety, za który odpowiada Estrada Poznańska. Estrada w sieci: Duety to muzyczny projekt Estrady Poznańskiej i Miasta Poznań, prezentujący nowe utwory artystów związanych ze stolicą Wielkopolski, których zaproszono do pracy w nietypowych duetach. Pierwszą […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →