Izzy and The Black Trees łączą siły z Kev Fox w utworze “The Station”


20 stycznia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Projekt Estrada w Sieci: Duety powraca w nowej odsłonie, a w niej Izzy and The Black Trees oraz Kev Fox. Sprawdźcie ich wspólny singiel The Station!

Wyjątkowe spotkanie w ramach projektu Estrada w Sieci: Duety

Utwór The Station, będący połączeniem zespołu Izzy and The Black Trees oraz Keva Foxa to kolejna odsłona projektu Estrady Poznańskiej i Miasta PoznańEstrada w Sieci: Duety. W ramach inicjatywy na jednej scenie ponownie zestawiono artystów, którzy w normalnych warunkach prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali.

Izzy and The Black Trees Kev Fox
Izzy and The Black Trees, Kev Fox – “The Station”

Izzy and The Black Trees i Kev Fox we wspólnym utworze The Station

Singiel The Station to idealna fuzja tego, co na co dzień prezentują Izzy and The Black Trees oraz Kev Fox. Z ich współpracy wyniknął utwór będący połączeniem zadziornych, zimno-falowych gitar, post-punkowej perkusji oraz przeplatających się głosów – niepokornego Izzy i łagodniejszego Keva.

Piosenka podszyta jest niepokojem obecnych czasów. Ukazuje nieustanne dążenie ludzkości do odkrywania tego co jeszcze nam nieznane, co odzwierciedla również towarzyszący jej teledysk, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada duet Sebastian Juszczyk i Bartłomiej Biedroń. Zobaczcie!

Izzy and The Black Trees x Kev Fox – The Station, posłuchaj

Izzy and The Black Trees oraz Kev Fox o współpracy w ramach Estrada w Sieci: Duety

Iza Rekowska z Izzy and The Black Trees opowiada o współpracy w ramach inicjatywy Estrada w Sieci: Duety:

Rok 2020 był trudnym czasem dla nas wszystkich, ale przyniósł też pozytywne i nieoczekiwane wydarzenia jakim było nagranie utworu The Station z Kevem. Nagranie numeru oraz wideoklipu było kreatywnym wyzwaniem i czystą przyjemnością!

Z kolei Kev Fox dodaje:

Praca z nowymi ludźmi zawsze jest interesująca, ale czasami to wychodzi samoistnie. Wszystkie najlepsze piosenki piszą się same. Spotkanie i praca z Izzy and The Black Trees i wszystkimi innymi zaangażowanymi w ten projekt to przyjemność.

Zobaczcie również efekty innych współprac muzycznych, powstałych w ramach inicjatywy Estrada w Sieci: Duety!

Zdjęcie główne: fot. Sebastian Juszczyk

Projekt Estrada w Sieci: Duety powraca w nowej odsłonie, a w niej Izzy and The Black Trees oraz Kev Fox. Sprawdźcie ich wspólny singiel The Station! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →