Izzy and the Black Trees prezentują nowy teledysk do singla „Strangers Allow”


02 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Strangers Allow to trzeci singiel z debiutanckiego albumu Izzy and the Black Trees - Trust No One. Zobaczcie wyjątkowy teledysk!

Gitarowy debiut, czyli Izzy and the Black Trees i ich Trust No One – posłuchajcie albumu

Izzy and the Black Trees to poznański skład, który nie stroni od gitarowych riffów i zadziornego punk rocka. Brzmią jak żywcem wyciągnięci z lat 70. z zadymionego, ciasnego, amerykańskiego pubu.

W rzeczywistości ten młody zespół dopiero co zadebiutował albumem o tytule Trust No One. To mroczna, psychodeliczna, pełna niepokoju i młodzieńczego buntu propozycja muzyczna dla koneserów bardziej przydymionych, mocnych brzmień.

Izzy and the Black Trees Strangers Allow

Izzy and the Black Trees – zobacz teledysk do singla Strangers Allow

Właśnie ukazał się teledysk do trzeciego singla z tego albumu – Strangers Allow. Ten utwór to jedna z tych psychodelicznych odsłon zespołu Izzy and the Black Trees, w której punkowe gitary przeplatają się z jazzowym brzmieniem, osiągniętym przez pojawiający się nagle saksofon, na którym gościnnie zagrał Michał Giżycki.

Sam klip to pełna symboli podróż między przeszłością, teraźniejszością, a przyszłością, ukazana w formie animowanego kolażu. Za ten obraz odpowiada Susie Moon, która współpracowała również chociażby z zespołem The Fruitcakes.

Klip do singla Strangers Allow, w którym nie brakuje również beztroski i dziecięcej wrażliwości, jest prezentem od Izzy and the Black Trees dla nas wszystkich, z okazji Dnia Dziecka. Zobaczcie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 550 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.