Moriah Woods zapowiada nową płytę oraz jesienną trasę koncertową


06 września 2019

Podziel się newsem:

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, a obecnie mieszkająca w Polsce wokalistka i multiinstrumentalistka Moriah Woods 16 września wydaje swój najnowszy album – Old Boy. Premierze wydawnictwa towarzyszyć będzie trasa koncertowa.

Moriah Woods

Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multiinstrumentalistką, autorką tekstów i muzyki, tworzącą w stylistyce dark-folk/rock.

Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo oraz z zespołem The Feral Trees. Z czasem jej wykonania solowe zostały urozmaicone o zespół, co w konsekwencji zaowocowało jej pierwszym studyjnym albumem w 2016 roku pt. The Road To Some Strange Forest. Szerszej publiczności dała się poznać otwierając koncerty LP podczas polskiej części jej europejskiej trasy w Warszawie i Poznaniu.

Moriah Woods – Old Boy – premiera płyty 16 września

Na 16 września zapowiedziana jest premiera jej nowej płyty pt. Old Boy. Będzie to historia zainspirowana zmaganiem z uzależnieniem i depresją, jakiego doświadczył ojciec artystki, który zmarł w 2017 r. w wyniku komplikacji spowodowanych chorobą psychiczną i uzależnieniem.

‚Old Boy” niesie wiadomość że twoja historia i twój ból są wyjątkowe ale nie są rzadkością i można je rozwiązać. Nie tylko my cierpimy w życiu, musimy pamiętać że wszyscy jesteśmy w tym razem oraz że cierpienie jest częścią tej drogi i pozwoli nam ją lepiej zrozumieć jeśli tylko na to pozwolimy.

moriah woods old boy

Pojawiła się już pierwsza zapowiedź wydawnictwa. Posłuchajcie singla Of Fate.

Moriah Woods – Of Fate

Moriah Woods – trasa koncertowa – daty i miejsca

Wraz z premierą płyty Moriah Woods wyruszy w trasę, która obejmie kilkanaście klubowych koncertów. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ją na żywo:

19.09. – Kraków, Alchemia
20.09. – Wrocław, Luksus
21.09. – Poznań, Pod Minogą
22.09. – Łódź, Dom
05.10. – Tarnobrzeg, Mrock Fest
07.10. – Toruń, HRPP
11.10. – Warszawa, Hydrozagadka
17.10. – Gdańsk, Drizzly Grizzly
19.10. – Kościerzyna, Texas Pub
20.10. – Bytów, Jaś Kowalski
15.11. – Nałęczów, Lipowa 43
14.12. – Lublin, CK Wirydarz
30.01. – Białystok, 6 Ścian

W roli supportu podczas większości koncertów wystąpi poznański zespół Izzy And The Black Trees.

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, a obecnie mieszkająca w Polsce wokalistka i multiinstrumentalistka Moriah Woods 16 września wydaje swój najnowszy album – Old Boy. Premierze wydawnictwa towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Moriah Woods Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multiinstrumentalistką, autorką tekstów i muzyki, tworzącą w stylistyce dark-folk/rock. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: