Strachy na Lachy opublikowały oficjalne wideo ze swojej próby


24 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Jesteście ciekawi jak wygląda próba zespołu Strachy na Lachy? Przekonajcie się, oglądając oficjalne wideo z salki prób tej kapeli!

Nowa rzeczywistość artystów w związku z narodową izolacją

Strachy na Lachy, jak większość zespołów, miały w planach wyruszyć tej wiosny w trasę koncertową po Polsce. Plany te pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa, która całkowicie zamroziła branżę koncertową i zamknęła muzyków w domach.

Strachy na Lachy

Artyści zaczęli radzić sobie z tą sytuacją na wiele różnych sposobów, mniej lub bardziej efektywnych. Niektórzy zaczęli pisać i dzielić się nowymi piosenkami, inni przekładali zaplanowane na ten okres premiery swoich albumów.

Wielu skorzystało z możliwości przeniesienia swojej działalności do Internetu i zaczęli grać koncerty online, które dziś już stały się naszą nową rzeczywistością, jeśli chodzi o tak potrzebną w tym, pełnym niepokoju czasie, kulturalno-rozrywkową sferę życia.

Zobacz nagranie z próby Strachów na Lachy!

Strachy na Lachy zdecydowały się na coś jeszcze innego. Muzycy podzielili się z fanami oficjalnym nagraniem ze swojej próby. Podczas niej wykonali na żywo utwory ze swojego ostatniego albumu Przechodzień o wschodzie: Krótki sznur i Co się z nami stało oraz kilka kultowych kawałków z krążka Dekada: Piła Tango, Ostatki – nie widzisz stawki, Jedna taka szansa na sto i Żyję w kraju.

Zobaczcie, jak wygląda próba zespołu Strachy na Lachy od kulis i posłuchajcie mini-koncertu, który muzycy zagrali w ramach tego spotkania!

Jesteście ciekawi jak wygląda próba zespołu Strachy na Lachy? Przekonajcie się, oglądając oficjalne wideo z salki prób tej kapeli! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →