Jak było na Jarocin Festiwal 2021? Zobaczcie oficjalne aftermovie


05 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Tegoroczna edycja festiwalu w Jarocinie przeszła już do historii. Jeśli chcecie jeszcze na chwilę wrócić do tego wyjątkowego wydarzenia, zobaczcie oficjalne aftermovie.

Kultowy festiwal w Jarocinie w tym roku odbył się w dniach 16-18 lipca. Na boiskach przy Maratońskiej wystąpili: Pull The Wire, Izzy and the Black Trees, Darek Malejonek Hyperhemon, Muchy, Decapitated, Strachy Na Lachy, Luxtorpeda OFFICIAL, Dezerter, JAD, Paula i Karol, Brudne Dzieci Sida, Decadent Fun Club, The POKS, Gutek, Sorry Boys, Nocny Kochanek, ARMIA, Dziwna Wiosna, Wczasy, Masturbator, SWIERNALIS, Ikarus Feel, The Analogs, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, happysad, TSA, Róża, Terrific Sunday i Moriah Woods.

W programie tegorocznej edycji znalazły się wyjątkowe jubileusze. Specjalny koncert zagrał zespół Dezerter z okazji 40-lecia działalności. 20-lecie świętowała z kolei grupa Happysad. Z okazji 40-lecia debiutu na Jarocin Festiwal wystąpił zespół TSA. Inne koncerty specjalne to występ zespołu Armia z okazji 30-lecia wydania albumu Legenda i jedyny w tym roku koncert grupy HEY – pierwszy występ zespołu od czasu zakończenia trasy HEY – FAYRANT TOUR w 2017 roku.

Jeśli byliście w Jarocinie i chcielibyście odświeżyć sobie wspomnienia, lub nie byliście, a chcielibyście sprawdzić jak było, obejrzyjcie oficjalne aftermovie, które dziś trafiło do sieci. Za zdjęcia i montaż klipu odpowiada Artur Jędrzejak. W aftermovie wykorzystano utwór: Muchy – Szaroróżowe.

Jarocin Festiwal 2021 [Official Aftermovie]

Do zobaczenia za rok!

Tegoroczna edycja festiwalu w Jarocinie przeszła już do historii. Jeśli chcecie jeszcze na chwilę wrócić do tego wyjątkowego wydarzenia, zobaczcie oficjalne aftermovie. Kultowy festiwal w Jarocinie w tym roku odbył się w dniach 16-18 lipca. Na boiskach przy Maratońskiej wystąpili: Pull The Wire, Izzy and the Black Trees, Darek Malejonek Hyperhemon, Muchy, Decapitated, Strachy Na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →