fot. Marcin Juszczak

Jarocin Festiwal 2021 – gwiazdy i rocznicowe koncerty


13 maja 2021

Podziel się newsem:

Mamy na co czekać i do czego odliczać. Jarocin Festiwal 2021 ruszy już w sierpniu, a zagra na nim prawdziwy przekrój polskiej sceny muzycznej. Śmietanka artystyczna zebrana na jednym evencie? Czemu nie! Warto też mieć na uwadze, że w trakcie wydarzenia, zespoły takie, jak happysad, czy Armia obchodzić będą swoje jubileusze. Świętować będzie również grupa TSA.

Jarocin Festwial – line-up, jak ta lala

Jeżeli nie wiecie, co ze sobą zrobić w sierpniu, to rozwiązanie już macie podsunięte na tacy. Jarocin Festiwal przez trzy dni ugości wszystkich fanów muzyki po królewsku, proponując naprawdę urozmaicony line-up. Niezależnie, czy na co dzień słuchasz starego rocka, czy bliżej Ci do alternatywnych brzmień, tam definitywnie będziesz się po prostu dobrze bawić. Gwoli przypomnienia – na festiwalu wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski, Sorry Boys, Daria Zawiałow, Edyta Bartosiewicz i Kwiat Jabłoni. Oprócz nich, koncerty zagrają również twarze sceny rockowej, czyli takie grupy, jak Decapitated, The Analogos, Masturbator, JAD, Strachy na Lachy, Nocny Kochanek, czy Pull The Wire. Do tego stawkę podbija obecność nie aż tak popularnych, lecz zdecydowanie utalentowanych składów – Gutek, Pauli i Karola, Decadent Fun Club, Izzy & The Black Trees i Dziwnej Wiosny. Na dokładkę zaś dodam, że specjalne, rocznicowe koncerty dadzą happysad oraz Armia. Takie występy nie będą grane codziennie.

Jarocin Festiwal 2021

Jarocin Festiwal 2021 i rocznicowe koncerty

Póki co, te szczególne zapowiedziano trzy, ale kto wie – może jeszcze się to zmieni. Może kolejny artysta z długiej listy muzyków, występujących na Jarocin Festwial będzie mieć okrągłą rocznicę do uczczenia?

Przypominamy, że swoje jubileusze będzie świętować happysad oraz Armia. Happysad zagra koncert z okazji swojego 20-lecia, natomiast Armia zaprasza do wspólnej celebracji 30. urodzin albumu Legenda. Do tego zacnego grona dołączy także zespół TSA, który uczci nie byle co – bo 40-lecie swojego debiutu, które nastąpiło właśnie na scenie jarocińskiego festiwalu.

TSA – 51

Od tego wszystko się zaczęło. Daliśmy koncert, który spotkał się z entuzjastyczną reakcją publiczności. Jarocin to tak naprawdę miejsce narodzin zespołu TSA, bo tam właśnie doszło do spotkania i nawiązania współpracy z Markiem Piekarczykiem oraz managerem Jackiem Rzehakiem. To spowodowało, że mogliśmy zacząć grać koncerty w całej Polsce i zarejestrować pierwsze profesjonalne nagrania

– mówi gitarzysta zespołu Stefan Machel.
Jarocin Festiwal 2021 TSA bilety

Jarocin to była „Bomba Muzyki Rockowej”. Wszyscy żyli muzyką, a nurty muzyczne nie tylko mieszały się na ulicy, a też na scenie. Nie było takiego drugiego miejsca na świecie. W mieście panowała niesamowita subkultura, w której dominowała młodzież jarocińska, która tysiącami przewalała się ulicami. Miasto żyło nocą i dniem, a my jako TSA pierwsi przełamaliśmy bariery i skruszyliśmy lody, jakie dominowały wtedy w muzyce rockowej. Nasze obcięte jeansy i gołe torsy i pot, który wylewał się litrami z naszych ciał na scenie, rozwaliły cały Jarocin. I tak się zaczęła nasza kariera!

– dodaje Andrzej Nowak, gitarzysta

Po takiej zapowiedzi i takich wspomnieniach związanych z festiwalem, możemy spodziewać się więcej, niż tylko koncertu, a prawdziwego show. Wpadajcie koniecznie!

Jarocin Festiwal 2021 – bilety

Festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16 – 18 lipca 2021. Wejściówki na wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Mamy na co czekać i do czego odliczać. Jarocin Festiwal 2021 ruszy już w sierpniu, a zagra na nim prawdziwy przekrój polskiej sceny muzycznej. Śmietanka artystyczna zebrana na jednym evencie? Czemu nie! Warto też mieć na uwadze, że w trakcie wydarzenia, zespoły takie, jak happysad, czy Armia obchodzić będą swoje jubileusze. Świętować będzie również grupa […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Jarocin Festiwal I 16-18 lipca I Jarocin

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →