Daria Zawiałow, happysad i inni – kto jeszcze wystąpi na Jarocin Festiwal?


21 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Jarocin Festiwal startuje z wielką pompą. Pierwsze ogłoszenia już są – sprawdźcie koniecznie, kto zasili line-up imprezy. Nie zapomnijcie też o biletach: wejściówki właśnie trafiły do sprzedaży.

Jarocin Festiwal 2021 – niech tradycji stanie się zadość

W zeszłym roku obchodzilibyśmy szczególną, bo 50. edycję Jarocin Festiwal. Pandemia niestety zaburzyła nieco ten letni porządek rzeczy, aczkolwiek wszystko jest na dobrej drodze, by wrócić do pielęgnowanej latami tradycji. Tegoroczna odsłona imprezy będzie więc niejako powrotem do korzeni. Czekają nas trzy dni z czołówką polskiej sceny rockowej, a także przedstawicielami alternatywy oraz eksperymentalnymi projektami muzycznymi. Organizatorzy zapowiadają ponadto wyczekiwane powroty oraz wydarzenia specjalne. Jest na co czekać? No pewnie! Szykujcie się zatem i zaklepcie sobie te trzy wakacyjne dni. Przypominam: 16 – 18 lipca widzimy się w Jarocinie!

Jarocin Festiwal 2021 - line-up bilety

Jarocin Festiwal 2021 – zaległe zerowanie

Jak podkreśliłam już wcześniej, tegoroczna edycja imprezy pozwoli odbić sobie zaległe, okrągłe urodziny. Będziemy je należycie świętować – przypominam, że Jarocin Festiwal to jedno z najstarszych tego typu wydarzeń w Polsce.

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in.: Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych. 

– piszą organizatorzy

Odsłona 2021 połączy zaś klasykę z nowoczesnością i na scenie na boiskach przy Maratońskiej, zawitają również gwiazdy, które dotąd nie miały okazji zaprezentować się w Jarocinie.

Jarocin Festiwal 2021 - line-up bilety Dziwna Wiosna

Jarocin Festiwal 2021 – znamy line-up imprezy!

Możecie już zacierać ręce, ponieważ organizatorzy właśnie ujawnili pierwszych artystów, którzy zagrają na festiwalu w Jarocinie. Stara szkoła, nowa szkoła – otrzymujecie gwarancję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Impreza usatysfakcjonuje zarówno fanów rocka, punku i metalu, poprzez zaproszenie takich zespołów, jak Decapitated, The Analogos, Masturbator, JAD, czy Pull The Wire.

Jarocin Festiwal 2021 - line-up bilety - The Analogos

Dla tych, co lubią granie bardziej podchodzące pod alternatywę, wystąpi Daria Zawiałow, Dziwna Wiosna oraz happysad.

Happysad w dołku. Zespół zagrał „Najsmutniejszy koncert świata”, przeczytaj

Dziwna Wiosna – Stracone

Dodatkowo, występ zespołu happysad będzie specjalnym wydarzeniem z okazji 20-lecia zespołu.

Na jesieni ukaże się płyta zbierająca nasze starsze, nigdzie nie prezentowane wcześniej utwory, wraz z numerami dobrze znanymi, ale zaaranżowanymi na nową modłę. Graliśmy te odświeżone wersje na koncertach od lat i odzew z publiczności zawsze był bardzo pozytywny. Ta płyta to ukłon w ich stronę. Koncert w Jarocinie na pewno będzie zawierał fragmenty tej płyty.

– happysad

Happysad / Live session Klub Kwadrat Kraków

Jarocin Festiwal 2021 – bilety

Festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16 – 18 lipca 2021. Wejściówki na wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Jarocin Festiwal startuje z wielką pompą. Pierwsze ogłoszenia już są – sprawdźcie koniecznie, kto zasili line-up imprezy. Nie zapomnijcie też o biletach: wejściówki właśnie trafiły do sprzedaży. Jarocin Festiwal 2021 – niech tradycji stanie się zadość W zeszłym roku obchodzilibyśmy szczególną, bo 50. edycję Jarocin Festiwal. Pandemia niestety zaburzyła nieco ten letni porządek rzeczy, aczkolwiek […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Jarocin Festiwal I 16-18 lipca I Jarocin

Biletomat.pl
119  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.