fot. Facebook zespołu Rat Kru

Jarocin Festiwal 2022 domyka swój line-up


24 maja 2022

Podziel się newsem:

Jarocin Festiwal 2022 gotowy do wielkiego startu. Kto zamknął nam line-up tegorocznego wydarzenia? Sprawdźcie sami!

Jarocin powraca do muzycznej gry

W zeszłym roku kultowy festiwal odbył się w dniach 16-18 lipca. Na boiskach przy Maratońskiej wystąpili: Pull The Wire, Izzy and the Black Trees, Darek Malejonek Hyperhemon, Muchy, Decapitated, Strachy Na Lachy, Luxtorpeda OFFICIAL, Dezerter, JAD, Paula i Karol, Brudne Dzieci Sida, Decadent Fun Club, The POKS, Gutek, Sorry Boys, Nocny Kochanek, ARMIA, Dziwna Wiosna, Wczasy, Masturbator, SWIERNALIS, Ikarus Feel, The Analogs, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, happysad i wielu, wielu innych.

W programie zeszłorocznej edycji znalazły się także niesamowite jubileusze. Zespół Dezerter z okazji 40-lecia działalności zagrał specjalny koncert, grupa Happysad świętowała 20-lecie działalności, a zespół HEY wystąpił ponownie po prawie czterech latach!

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in.: Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych.

– piszą o festiwalu organizatorzy

Jarocin Festiwal 2022 – zamykamy ogłoszenia

Dzisiaj ogłoszono również ostatni rzut artystów, który zagra dla nas podczas wydarzenia. Kto dołączył do line-upu? Zobaczcie!

Jarocin Festiwal 2022
fot. Facebook

Jak więc widzicie, na boiskach przy Maratońskiej wystąpią dla was także: Kalush Orchestra, Brodka, Hańba, The Stubs, Kaszel, Spokój, RAT KRU, Flapjack – the band i Pleasure Trap.

Brodka – Game Change, posłuchaj!

Złap swój bilet na Jarocin Festiwal 2022

Cena biletu jednodniowego wynosi 139 zł. Karnet 3-dniowy to koszt 199 zł. Sprzedaż drugiej puli biletów trwa do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania się puli. Bilety nadal są dostępne na stronie Biletomat.pl

Jarocin Festiwal 2022 gotowy do wielkiego startu. Kto zamknął nam line-up tegorocznego wydarzenia? Sprawdźcie sami! Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Jarocin powraca do muzycznej gry W zeszłym […]

BILETY NA JAROCIN FESTIWAL 2022

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →