materiały prasowe

Godzinowy rozkład jazdy na Jarocin Festiwal 2022 już dostępny


27 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jarocin Festiwal 2022 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy przedstawili godzinowy rozkład występów. Sprawdźcie, kto, gdzie i kiedy zagra!

Jarocin Festiwal 2022 – kto, gdzie, kiedy

Koncertowe lato już wystartowało, a w całym natłoku nie mogło oczywiście zabraknąć wydarzenia, które od kilkudziesięciu lat wpływa na polską muzykę gitarową. Jarocin Festiwal 2022 już za około trzy tygodnie. Zagrają między innymi: Kult, Dżem, Kalush Orchestra, Artur Rojek, Mery Spolsky, Illusion, Czesław Śpiewa, Pidżama Porno, Ira, KSU, Brodka, Hunter, Kaśka Sochacka, Ralph Kaminski, Flapjack, Rat Kru, Dr. Misio czy Hańba!.

Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w., kiedy to funkcjonował jeszcze w zasięgu regionalnym pod nazwą Wielkopolskie Rytmy Młodych. Przez lata przeobrażał się pod kątem nazwy, programu, stając się jedną z najważniejszych i kultowych imprez muzycznych w Polsce. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in. Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych. W 2021 r. na Małej i Dużej Scenie w Jarocinie wystąpili m.in. z programami jubileuszowymi – TSA, Dezerter, Armia i happysad, a także reprezentanci młodego pokolenia, jak np. Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow, Muchy czy Krzysztof Zalewski

piszą organizatorzy.

Aby lepiej połapać się w festiwalowym szaleństwie, niewątpliwie przyda się rozkład jazdy. Tak prezentuje się timetable Jarocin Festiwal 2022:

Godzinowy rozkład jazdy na Jarocin Festiwal 2022 już dostępny
via Facebook / Jarocin Festiwal

Line-up festiwalu jeszcze nie został zamknięty, a ostatnich dwóch artystów wyłoni finał konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych. Finaliści zaprezentują się podczas specjalnych występów 14 lipca w jarocińskim amfiteatrze. W finale znaleźli się: The Bullseyes, Wrona, Kaozm, Kathia, Oil Stains.

Jarocin Festiwal 2022 – gdzie kupić bilety?

Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 lipca. Jeśli chcecie złapać wejściówki z drugiej puli, wpadajcie na stronę Biletomat.pl. Warto się jednak pospieszyć, bo sprzedaż drugiej puli potrwa do czwartku, 30 czerwca!

Jarocin Festiwal 2022 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy przedstawili godzinowy rozkład występów. Sprawdźcie, kto, gdzie i kiedy zagra! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jarocin Festiwal 2022 – kto, gdzie, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →