fot. materiały prasowe

Brodka po dwóch stronach kamery. Artystka została reżyserką


31 marca 2022

Podziel się newsem:

Brodka od dawna jest artystką audiowizualną, choć mówić tyle, to jak nie powiedzieć nic. Od dziś oficjalnie dołączyła do ekipy Papaya Films jako jedna z reżyserek.

Brodka – artystka wielu pasji

Muzyka, gotowanie, moda i szeroko pojęty design. To tylko wierzchołek góry lodowej z repertuaru zainteresowań oraz artystycznych aktywności Brodki, która od dziś oficjalnie weszła w świat filmu, choć przecież nie związała się z nim dopiero teraz.

Jej debiut za kamerą to teledysk do utworu Santa Muerte z albumu Clashes. 2016 rok, zatem dobre sześć lat podnoszenia skilli. Przy okazji swej ostatniej płyty, BRUT, artystka ściśle współpracowała z Przemkiem Dzienisem, czego efektem są klipy do piosenek Hey Man czy Game Change.

Jakby tego było mało, artystka kreatywnie wspiera firmy takie jak Reserved, Ballantine’s, a w przypadku kampanii z markami Dell i Intel poczuła się jako dyrektorka kreatywna, scenarzystka i reżyserka kampanii konkursu XPS
Revolt
.

Nic więc dziwnego, że artystka zdecydowała się pełną parą wejść w nie do końca dla niej nową, lecz wciąż niezgłębioną do końca dziedzinę – reżyserię. Wokalistka oficjalnie dołączyła do załogi Papaya Films.

Przeczytaj: Brodka jest sztuką undergroundową – relacja z koncertu w poznańskiej Tamie

Obraz podobnie jak muzyka to medium, które zawsze bardzo silnie na mnie oddziaływało. Interesuje mnie multidyscyplinarna forma opowiadania historii, często abstrakcyjnych, zabierających widza w podróż, która jest nie tylko wizualna.

– mówi Brodka
Brodka reżyserką papaya films
fot. materiały prasowe

Mało jest tak odważnych i otwartych na eksperymenty artystek w Polsce jak Brodka. Jestem pewien, że jej multidyscyplinarność, innowacyjność i płynność poruszania się w świecie cyfrowych inspiracji odpowie bezbłędnie na potrzeby naszych klientów i widzów.

– dodał Staszek Chyla-Smyk, Head of Papaya Roster

Artystka oczywiście nie rzuca kariery muzycznej – wszelkie jej twórcze drogi będą się zwyczajnie uzupełniać.

Brodka – Game Change (Official Video)

Brodka od dawna jest artystką audiowizualną, choć mówić tyle, to jak nie powiedzieć nic. Od dziś oficjalnie dołączyła do ekipy Papaya Films jako jedna z reżyserek. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Juwenalia UEK 2022 | 13.05. | Kraków

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Brodka, „BRUT” | Warszawa – fotorelacja

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →