materiały prasowe

Brodka we współpracy z markami Dell i Intel. Poznajcie XPS Revolt


20 stycznia 2022

Podziel się newsem:

XPS Revolt to projekt dla twórców działających w nowych mediach, w ramach którego Brodka podjęła współpracę z markami Dell i Intel. Sprawdźcie, o co chodzi!

Brodka x Dell x Intel – XPS Revolt

Brodka – jak sama twierdzi – rozpoczyna 2022 rok z przytupem. Artystka nawiązała bowiem wyjątkowa współpracę z jednymi z najpopularniejszych marek technologicznych na świecie – Dell oraz Intel. W ramach tej kooperacji powstał projekt XPS Revolt, idealnie współgrający ze stylistyką, którą artystka posługuje się przy promocji swojego najnowszego albumu – BRUT.

Ten post będzie o czymś bardzo ekscytującym!
Po pierwsze zrobiliśmy extra teaser, który zapowiada XPS Revolt – projekt dla twórców działających w nowych mediach. Dziękuję naszej całej wspaniałej ekipie. Po drugie uruchamiamy konkurs, w którym wyłonię najlepsze prace, a wybrane staną się częścią wizualnego projektu specjalnego we współpracy z Dell i Intel
2022 rozpoczynamy z przytupem

– pisze Brodka na swoim Facebooku.

Brodka eksploruje świat cyfrowej technologii

XPS Revolt to projekt, w ramach którego Brodka wciela się w rolę Dyrektor Kreatywnej, scenarzystki i reżyserki krótkiej impresji wideo, która ma w symboliczny sposób pokazać zjawiska wpływające na każdego twórcę, również digitalowego, czyli: piękno, wolność, moc twórczą. Kompletuje w tym celu wirtualny team kreatywny, który ciekawymi zgłoszeniami konkursowymi wzbogaci tę produkcję.

XPS REVOLT by Brodka, zobacz teaser!

Jesteś twórcą cyfrowym? Weź udział w konkursie i dołącz do eksperymentu Brodki!

Jak stać się częścią tego teamu? Ostatecznie inicjatywa XPS Revolt przyjmuje formę konkursu skierowanego do osób tworzących w nowych mediach, które mogą stać się współautorami twórczego eksperymentu artystki. Do konkursu można zgłosić swoją autorską grafikę, zdjęcie, znak, wideo, animację, typografię, efekt 3D lub motyw muzyczny, ilustrujący to, czym dla ciebie jest piękno, wolność, moc twórcza.

Zobacz również: Brodka jest sztuką undergroundową – relacja z koncertu w poznańskiej Tamie

Co czeka zwycięzców tego kreatywnego wyzwania? W każdym z sześciu etapów konkursu Brodka wyróżni dziesięć prac, które trafią do specjalnej EVOteki – galerii na stronie xpsrevolt.pl, która stanie się cyfrową biblioteką twórczych inspiracji nie tylko dla Brodki, ale również dla wszystkich uczestników konkursu. Autorzy tych sześćdziesięciu prac otrzymają ekskluzywne płyty winylowe z autografem artystki, z kolei cztery najlepsze prace, wybrane przez Brodkę ze zbiorów EVOteki, artystka włączy do swojego eksperymentalnego wideo, a ich autorzy zostaną nagrodzeni laptopami Dell XPS 13 na platformie Intel EVO. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie uzdalnieni.pl.

Brodka Dell Intel XPS Revolt
Brodka x XPS Revolt, fot. Przemek Dzienis

XPS Revolt to projekt dla twórców działających w nowych mediach, w ramach którego Brodka podjęła współpracę z markami Dell i Intel. Sprawdźcie, o co chodzi! Brodka x Dell x Intel – XPS Revolt Brodka – jak sama twierdzi – rozpoczyna 2022 rok z przytupem. Artystka nawiązała bowiem wyjątkowa współpracę z jednymi z najpopularniejszych marek technologicznych […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →