Miuosh, Kwiat Jabłoni i Zespół Śląsk w wyjątkowym utworze „Zmierzch”


29 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Zmierzch to kolejny singiel zapowiadający nowy projekt Miuosha, nad którym katowicki raper pracuje z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. W utworze słyszymy gościnnie Kwiat Jabłoni.

Miuosh z niecodziennym projektem. Poznajcie album Pieśni współczesne

Miuosh ponownie podniósł sobie poprzeczkę niesamowicie wysoko. Jego najnowszy album będzie naprawdę wyjątkowym projektem. Takim, którego może i bacznie obserwujący ruchy katowickiego artysty fani mogliby się po nim spodziewać, ale z pewnością nie będzie to klasyczne wydawnictwo, które spodziewalibyśmy się otrzymać spod warsztatu rapera.

Miuosh połączył bowiem siły z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, w wyniku czego postał album Pieśni współczesne. Raper jest autorem całości muzyki i wszystkich tekstów na tym krążku, przy czym jednak nie usłyszymy tu jego wokalu. Na Pieśniach współczesnych zaśpiewa za to cała plejada najciekawszych polskich wokalistów i wokalistek, w składzie: Błażej Król, Bela Komoszyńska, Ralph Kaminski, Igor Herbut, Natalia Grosiak, Julia Pietrucha, Tomasz Organek, Jakub Józef Orliński, Andrzej Smolik, Marcin Wyrostek czy nawet Kora. Więcej o tym projekcie przeczytacie tutaj.

Miuosh - Pieśni Współczesne
Miuosh – „Pieśni Współczesne”, okładka albumu

Miuosh x Zespół Śląsk i Kwiat Jabłoni łączą siły w utworze Zmierzch

Kolejnym singlem zapowiadającym to niecodzienne wydawnictwo jest singiel Zmierzch, w którym słyszymy duet Kwiat Jabłoni. Sięgający do korzeni śląskich tradycji ludowych, pełen muzycznego folkloru i etnicznego patosu utwór został również opatrzony pięknym teledyskiem, za który odpowiada reżyser Mateusz Znaniecki. Zobaczcie!

Zmierzch to kolejny singiel zapowiadający nowy projekt Miuosha, nad którym katowicki raper pracuje z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. W utworze słyszymy gościnnie Kwiat Jabłoni. Miuosh z niecodziennym projektem. Poznajcie album Pieśni współczesne Miuosh ponownie podniósł sobie poprzeczkę niesamowicie wysoko. Jego najnowszy album będzie naprawdę wyjątkowym projektem. Takim, którego może i bacznie obserwujący ruchy katowickiego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →