Finał akcji Pepsi Taste The Beat – posłuchaj singla „Żyj jak chcesz”


09 października 2020

Podziel się newsem:

Pepsi podsumowuje swoją akcję Taste The Beat. W finałowym singlu Żyj jak chcesz spotkało się aż ośmioro artystów: Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe, Sarius, Baranovski, Jakub Józef Orliński i Kuba Więcek. Sprawdźcie!

Wyjątkowy projekt muzyczny Pepsi Taste The Beat

Pamiętacie jeszcze o ostatnim projekcie Pepsi Taste The Beat? W jego ramach ukazały się trzy single, każdy będący połączeniem gatunków i artystów z odległych muzycznych światów. I tak Kali, Klaudia Szafrańska i PlanBe nagrali kawałek Tam Gdzie Wy, Sarius, Baranovski i Jakub Józef Orliński zaśpiewali Nigdy Sam, a Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek stworzyli utwór Do Ciebie mówię.

Finał akcji Pepsi Taste The Beat

Teraz artyści, których słyszeliście w poprzednich singlach połączyli siły we wspólnym utworze. Kawałek o tytule Żyj jak chcesz, w którym słyszymy Sariusa, PlanBe, rapującego Baranovskiego, Kaliego, Klaudię Szafrańską, Jakuba Józefa Orlińskiego oraz Kubę Więcka jest finałem i zwieńczeniem całej akcji pod szyldem marki Pepsi.

Pepsi Taste The Beat

Wspólny singiel artystów Pepsi Taste The Beat – Żyj jak chcesz

Za produkcję singla odpowiada niezmiennie Sir Mich. Żyj jak chcesz to nie tylko plejada polskich gwiazd muzyki, ale również pozytywny przekaz, który artyści chcieli oddać swoim odbiorcom w trudnych czasach. Sprawdźcie, jak poradzili sobie z tym zadaniem w tak niespotykanym składzie i posłuchajcie Żyj jak chcesz!

Pepsi podsumowuje swoją akcję Taste The Beat. W finałowym singlu Żyj jak chcesz spotkało się aż ośmioro artystów: Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe, Sarius, Baranovski, Jakub Józef Orliński i Kuba Więcek. Sprawdźcie! Wyjątkowy projekt muzyczny Pepsi Taste The Beat Pamiętacie jeszcze o ostatnim projekcie Pepsi Taste The Beat? W jego ramach ukazały się trzy single, każdy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.