Krzysztof Zalewski to kolejny artysta, który zagra w ramach MTV Unplugged

Podziel się newsem:

Krzysztof Zalewski dołącza do zaszczytnego grona artystów, którzy zagrali w ramach kultowego cyklu koncertów akustycznych MTV Unplugged. Sprawdźcie szczegóły!

Krzysztof Zalewski w końcu zasili szeregi cyklu MTV Unpluuged

Krzysztof Zalewski występujący pod szyldem MTV Unplugged to połączenie, które musiało się w końcu ziścić. Aż dziwi, że dopiero teraz. Ale ogłoszenie, które obiegło właśnie Internet wcale nie zaskakuje, raczej było od dawna oczekiwane. Krzysztof Zalewski to kolejny artysta, który wystąpi w ramach kultowego cyklu koncertów MTV Unplugged.

Co ciekawe, Zalewski ma już na swoim koncie przygodę z tak zwanymi koncertami „bez prądu”, bowiem muzyk wspierał jakiś czas temu swoją koleżankę po fachu, Monikę Brodkę, podczas jej występu rejestrowanego dla MTV Unplugged. Na albumie zwieńczającym to wydarzenie, znalazło się nawet ich wspólne wykonanie utworu Syberia.

Brodka, Krzysztof Zalewski – Syberia (MTV Unplugged)

Krzysztof Zalewski zagra dziesiąty, polski koncert bez prądu

Tym razem, artysta zaprezentuje się w ramach MTV Unplugged ze swoim autorskim, solowym materiałem. Koncert Zalewskiego jest zaplanowany na tegoroczną wiosnę, tak więc chwilę później możemy spodziewać się pierwszych singli i premiery całości, zarówno w formie video, jak i tradycyjnego wydania CD.

Warto również zaznaczyć, że Krzysztof będzie dziesiątym, polskim artystą, obok Kayah, HEY, zespołu Wilki, Kultu, O.S.T.R., Brodki, Kamila Bednarka, Kasi Kowalskiej oraz Natalii Przybysz, który zagra w ramach MTV Unplugged. Miejmy zatem nadzieję, że z okazji tej okrągłej liczby, organizatorzy przygotują jakieś wyjątkowe niespodzianki podczas jego koncertu!

Poza nimi z pewnością nie zabraknie tradycyjnych elementów cyklu MTV Unplugged, czyli nowych, akustycznych odsłon znanych utworów z dyskografii Krzysztofa oraz oczywiście – gości specjalnych, którzy będą mu towarzyszyli na scenie.

Krzysztof Zalewski koncert MTV Unplugged
MTV Unplugged – materiały promocyjne

Tymczasem – Natalia Przybysz w ramach MTV Unplugged!

W oczekiwaniu na efekty tego wyjątkowego koncertu Krzysztofa Zalewskiego, przypomnijcie sobie ostatni z cyklu koncertów MTV Unplugged, który zagrała Natalia Przybysz. Album będący zapisem audio tego wydarzenia jest już dostępny w serwisach streamingowych. Posłuchajcie!

Krzysztof Zalewski dołącza do zaszczytnego grona artystów, którzy zagrali w ramach kultowego cyklu koncertów akustycznych MTV Unplugged. Sprawdźcie szczegóły! Krzysztof Zalewski w końcu zasili szeregi cyklu MTV Unpluuged Krzysztof Zalewski występujący pod szyldem MTV Unplugged to połączenie, które musiało się w końcu ziścić. Aż dziwi, że dopiero teraz. Ale ogłoszenie, które obiegło właśnie Internet wcale […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →