Natalia Przybysz wyrusza w trasę koncertową MTV Unplugged

Podziel się newsem:

Natalia Przybysz przygotowuje się do nowej trasy koncertowej. Artystka wyruszy w Polskę i zagra w akustycznej formule w ramach projektu MTV Unplugged.

Koncerty wracają?

Wygląda na to, że koncertowa rzeczywistość pomalutku staje na nogi, bo coraz więcej artystów wznawia swoje przerwane trasy koncertowe lub ogłasza nowe, a część z nich zaliczyła już nawet swoje pierwsze popandemiczne występy na żywo.

MTV Unplugged Natalia Przybysz trasa koncerty
Natalia Przybysz – koncert MTV Unplugged, fot. Barbara Wadach

Natalia Przybysz wraca na scenę

Do powrotu na scenę szykuje się również Natalia Przybysz, u której sporo się ostatnio dzieje. Artystka wzięła bowiem udział w kultowym projekcie MTV Unplugged. W grudniu Natalia zagrała wyjątkowy koncert pełen gości i nowych, akustycznych aranżacji, który został zarejestrowany i ukaże się w formie albumu CD już 12 marca. Z kolei przedsmak koncertu, który swoją premierę będzie miał 27 lutego o godzinie 22:00 na kanale MTV możecie zobaczyć poniżej.

Natalia Przybysz – Królowa Śniegu feat. Hania Rani (MTV Unplugged)

Natalia Przybysz zagra trasę koncertową w ramach MTV Unplugged

To jednak nie koniec działań Natalii Przybysz w ramach formuły MTV Unplugged, bowiem na jednym koncercie się nie skończy! Już w czerwcu artystka wyruszy w trasę koncertową, w ramach której zaprezentuje materiał z albumu MTV Unplugged Natalia Przybysz w ośmiu miastach w całej Polsce.

Podczas każdego z tych wyjątkowych koncertów nie zabraknie oczywiście gości specjalnych, a ich uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć nowe aranżacje znanych i lubianych utworów artystki z albumów Prąd, Światło nocne oraz Jak malować ogień na żywo. Nie przegapcie!

Trasa koncertowa Natalia Przybysz MTV Unplugged, rozpiska:

  • 3 czerwca – Kraków, Klub Studio
  • 10 czerwca – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
  • 11 czerwca – Poznań, SkwerPlay
  • 12 czerwca – Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • 13 czerwca – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 18 czerwca – Olsztyn, Amfiteatr Olsztyński
  • 28 czerwca – Gdańsk, Stary Maneż
  • 29 czerwca – Warszawa, Park im. Sowińskiego
Trasa koncertowa Natalia Przybysz MTV Unplugged, rozpiska
Natalia Przybysz MTV Unplugged – koncerty

Wszystkie koncerty z trasy Natalia Przybysz MTV Unplugged odbędą się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego (50% dostępnych miejsc) z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa.

Zdjęcie główne: fot. Barbara Wadach

Natalia Przybysz przygotowuje się do nowej trasy koncertowej. Artystka wyruszy w Polskę i zagra w akustycznej formule w ramach projektu MTV Unplugged. Koncerty wracają? Wygląda na to, że koncertowa rzeczywistość pomalutku staje na nogi, bo coraz więcej artystów wznawia swoje przerwane trasy koncertowe lub ogłasza nowe, a część z nich zaliczyła już nawet swoje pierwsze […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →