HEY robi sobie Fayrant! 5 powodów dla których powinieneś pójść na ich ostatni koncert!


02 listopada 2017

Podziel się newsem:

To będą historyczne koncerty, więc jeśli Ciebie na nich zabraknie, możesz naprawdę tego żałować. 

Są powody do radości i są powody do smutku. Z jednej strony fajnie, że HEY wyrusza w wyjątkową trasę podsumowując 25 lat swojej działalności, z drugiej – szkoda, że po koncertach zespół zawiesza działalność.

Zatem tym bardziej trzeba na nich być! Dlaczego? Oto 5 powodów, które przekonają każdego nie-fana. Bo tych, którzy już kochają Hey nie trzeba przecież przekonywać. ;)

1. KASIA NOSOWSKA, czyli chodząca charyzma, mądrość i skromność. To jej zachrypnięty głos oraz do bólu szczere i celne teksty stworzyły „markę” Hey. Kasię się kocha. A jeśli się kocha Kasię – idzie się na koncerty Hey.

How Are You???? #ajazemjejpowiedziala #nawyspach #howareyou

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

2. PIERWSZY SKŁAD – tak tak, Fayrant Tour to jedyna okazja, by zobaczyć Hey na scenie w pierwotnym składzie razem z założycielem grupy Piotrem Banachem.

3. GOŚCIE I PRZYJACIELE – na scenie z Kasią Nosowską zaśpiewają takie gwiazdy, jak siostry Przybysz, Dawid Podsiadło, Brodka, Mela Koteluk, O.S.T.R czy Beata Kozidrak. Skoro oni dali się namówić, to my nie potrzebujemy już innych argumentów.

4. OSTATNIA SZANSAFayrant Tour 2017 to być może ostatnie koncerty w karierze zespołu Hey. Można więc uznać je za wiekopomne wydarzenie w świecie polskiego rocka. Oczywiście mamy nadzieję, że Hey niedługo powróci do wspólnego grania i nagrywania, ale jednak na wszelki wypadek proponujemy się zabezpieczyć odpowiednim biletem.

5. NIESPODZIANKI! Będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy. Takie cuda Hey obiecał zapowiadając wiosną swoją jubileuszową trasę. Hm.. czyżby Kasia i chłopaki trzymali w zanadrzu jakieś niepublikowane kawałki? Ten, kto przegapi Fayrant Tour nigdy się nie dowie. ;)

 

To będą historyczne koncerty, więc jeśli Ciebie na nich zabraknie, możesz naprawdę tego żałować.  Są powody do radości i są powody do smutku. Z jednej strony fajnie, że HEY wyrusza w wyjątkową trasę podsumowując 25 lat swojej działalności, z drugiej – szkoda, że po koncertach zespół zawiesza działalność. Zatem tym bardziej trzeba na nich być! […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →