Hey z okazji 25-lecia ogłasza Fayrant Tour 2017! „Jak świętować, to tylko z Wami”


02 czerwca 2017

Podziel się newsem:

Z okazji jubileuszu Kasia Nosowska z zespołem zagra jesienią 7 koncertów.

Wydali 18 płyt, zagrali setki koncertów, zgarnęli masę nagród. To było dla zespołu Hey bardzo intensywne ćwierćwiecze. Jak oni sami przyznają – nie było czasu ani na drugie śniadanie, ani na poobiednią drzemkę.

Ale za to było mnóstwo energii, wrażeń i wzruszeń, dlatego Hey swoje urodziny postanowił świętować razem z fanami i ogłosił trasę Fayrant Tour. Jesienią kultowa grupa odwiedzi 7 największych miast w Polsce – Poznań, Warszawę, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice i rodzinny Szczecin.

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej. Do zobaczenia!

Tak członkowie grupy Hey zapraszają do wspólnego świętowania. Zapowiada się całkiem nieźle. ;)

 

Z okazji jubileuszu Kasia Nosowska z zespołem zagra jesienią 7 koncertów. Wydali 18 płyt, zagrali setki koncertów, zgarnęli masę nagród. To było dla zespołu Hey bardzo intensywne ćwierćwiecze. Jak oni sami przyznają – nie było czasu ani na drugie śniadanie, ani na poobiednią drzemkę. Ale za to było mnóstwo energii, wrażeń i wzruszeń, dlatego Hey […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN
Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →