Kamil Bednarek kolejną gwiazdą MTV UNPLUGGED!


21 września 2018

Podziel się newsem:

W Lublinie szykuje się kolejny, niesamowity koncert „bez prądu”!

Po wyjątkowym koncercie Brodki, MTV Polska szykuje kolejną edycję kultowej muzycznej serii. Tym razem na scenie w wersji akustycznej pojawi się Kamil Bednarek ze swoim zespołem!

Koncert „bez prądu” odbędzie się 17 października 2018 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Bilety na wydarzenie znajdziecie TUTAJ. Zapis koncertu będzie można również obejrzeć na antenach MTV Polska i MTV Music.

Kamil Bednarek to niekwestionowana gwiazda na polskiej scenie muzyki reggae. Artysta był wielokrotnie nagradzany najbardziej prestiżowymi nagrodami muzycznymi w Polsce. W styczniu 2018 roku trzeci album zespołu „Talizman” osiągnął status złotej płyty, a promujący go utwór o tej samej nazwie, nagrany we współpracy z polskim beatmakerem – Matheo, został odtworzony na YouTube ponad 17 milionów razy!

W Lublinie szykuje się kolejny, niesamowity koncert „bez prądu”! Po wyjątkowym koncercie Brodki, MTV Polska szykuje kolejną edycję kultowej muzycznej serii. Tym razem na scenie w wersji akustycznej pojawi się Kamil Bednarek ze swoim zespołem! Koncert „bez prądu” odbędzie się 17 października 2018 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Bilety na wydarzenie znajdziecie TUTAJ. Zapis koncertu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →