Kadr z klipu do utworu „Wilk”

Krzysztof Zalewski – ekskluzywny singiel „Wilk” już na YouTube’ie


19 maja 2021

Podziel się newsem:

Krzysztof Zalewski jest jednym z tych artystów, którzy naprawdę nie próżnują. Niedawno muzyk opublikował singiel Wilk, promujący serial audio Wilkołak inspirowany powieścią Wojciecha Chmielarza. Utwór miał być dostępny tylko dla subskrybentów Empik Music, jednak właśnie trafił na YouTube.

Krzysztof Zalewski w estetyce kina noir

Ten nietypowy powrót Krzysztofa Zalewskiego jest związany z nowym serialem audio pod tytułem Wilkołak. Produkcja została oparta o powieść Wojciecha Chmielarza i opowiada o perypetiach detektywa Dawida Wolskiego. Singiel Wilk, promujący serial miał wylądować tylko na jednej platformie streamingowej, jednak od dziś, możemy posłuchać go również na YouTubie.

Mało tego! Utwór został także opatrzony teledyskiem w reżyserii Macieja Buchwalda, w którym artysta wcielił się w rolę rzeczonego detektywa.

Przeczytaj: Krzysztof Zalewski przeciwko światu – wywiad

Zawsze marzyłem, żeby zagrać kogoś w rodzaju Colombo albo Magnum, albo jeszcze lepiej Rusta-Matthew McConaughey z True Detective. No i stało się. We wspaniałej etiudzie filmowej czerpiącej pełną garścią z seriali kryminalnych i kina noir w reżyserii Macieja Buchwalda miałem zaszczyt wystąpić w roli „detektywa” u boku Aleksandry Popławskiej i Cezarego Pazury. Na dodatek etiuda ta jest ilustracją do piosenki „Wilk”, którą stworzyłem wraz ze wspaniałym Andrzejem Smolikiem. Cieszę się bardzo!

– napisał muzyk na swoim profilu na Facebooku
Krzysztof Zalewski wilk youtube
Facebook/Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski – Wilk w końcu dostępny dla wszystkich

Wszyscy fani artysty, którzy muzyki słuchają za pośrednictwem Spotify, Tidala, czy innych podobnych aplikacji, musieli skręcać się z niecierpliwości, kiedy wreszcie to im będzie dane usłyszeć Wilka. Albo czy w ogóle? Początkowo zapowiadano przecież, że singiel gra wyłącznie dla Empik Music.

Rzeczywistość szybko jednak zweryfikowała i obecnie każdy może pocieszyć się nowym Krzysztofem Zalewskim. Rockowym, elektronicznym, soczystym – jeżeli w takim stylu utrzymane byłyby kolejne nowinki od artysty, to naprawdę jest na co czekać. Zobaczcie zresztą sami i posłuchajcie najnowszego singla Krzysztofa.

Krzysztof Zalewski – Wilk


Krzysztof Zalewski – Jarocin Festiwal I 16-18 lipca I Jarocin

Artysta latem wystąpi na festiwal w Jarocinie, który odbędzie się w dniach 16 – 18 lipca 2021. Wejściówki na wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Krzysztof Zalewski jest jednym z tych artystów, którzy naprawdę nie próżnują. Niedawno muzyk opublikował singiel Wilk, promujący serial audio Wilkołak inspirowany powieścią Wojciecha Chmielarza. Utwór miał być dostępny tylko dla subskrybentów Empik Music, jednak właśnie trafił na YouTube. Krzysztof Zalewski w estetyce kina noir Ten nietypowy powrót Krzysztofa Zalewskiego jest związany z nowym serialem audio […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Krzysztof Zalewski | Jarocin Festiwal I 16-18 lipca I Jarocin

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →