“A ja żem jej powiedziała…” – Kasia Nosowska wydaje książkę nawiązującą do jej kultowych filmików na Insta!


16 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Niezawodne porady Kasi Nosowskiej, jak być zgrabną, piękną i szczęśliwą pojawią się teraz w wersji drukowanej!

Kasia Nosowska jest nie tylko świetną wokalistką, ale też wprawną obserwatorką otaczającej ją rzeczywistości, którą od roku komentuje nie tylko w pisanych przez siebie utworach, ale też na Instagramie.

“A ja żem jej powiedziała…” to cykl filmików, w których Kasia Nosowska ironicznie i z elementami absurdu godnymi Monty Pythona parodiuje naszą współczesność, zaczynając od blogosfery, poprzez trendy, aż po sprawy osobiste.

Niedawno duża część Polski płakała przy filmikach o ekonomicznym powiększaniu ust. ;)

Mój tutorial! Zapraszam:)

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Fanów niezawodnych tutoriali Kasi Nosowskiej na pewno ucieszy informacja, że niedługo pojawi się książka autorstwa wokalistki w bardzo podobnym klimacie.

Szalone osoby z wydawnictwa Wielka Litera, poprosiły babę z instagrama o szerszą wypowiedź. Tak powstała książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi:) Ot, po prostu zbiór opowiastek. Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu. Nie oszczędzam siebie. Opowiadam o życiu, z perspektywy własnego wieku, licząc, że jakiś fragment mojego doświadczenia Wam się przyda, zainspiruje, doda otuchy. Zerknijcie, jeśli Macie czas i ochotę:)

Czytamy na Insta Kasi Nosowskiej. “A ja żem jej powiedziała…” pojawi się w księgarniach już w maju, ale za kilka dni będzie można kupić książkę Kasi Nosowskiej w przedsprzedaży! Zdecydowanie przyda się przy łapaniu dystansu do życia. ;)

Panie, Panowie, Dziewczyny, Chłopaki! W lipcu ubiegłego roku, dzięki Agacie Kuleszy, ku uciesze wielu i rozpaczy wielu- rozpoczęłam przygodę z instagramem:) Życie ostro mnie wytarmosiło w tym czasie, a te filmiki pomogły zniwelować część ciężaru. Szalone osoby z wydawnictwa Wielka Litera, poprosiły babę z instagrama o szerszą wypowiedź. Tak powstała książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi:) Ot, po prostu zbiór opowiastek. Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu. Nie oszczędzam siebie. Opowiadam o życiu, z perspektywy własnego wieku, licząc, że jakiś fragment mojego doświadczenia Wam się przyda, zainspiruje, doda otuchy. Zerknijcie, jeśli Macie czas i ochotę:) Ukłony i uściski! #ajazemjejpowiedziala Premiera w maju, a już za kilka dni przedsprzedaż. CUDOWNĄ AUTORKĄ ZDJĘCIA JEST Marlena Bielinska #stareoness

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Niezawodne porady Kasi Nosowskiej, jak być zgrabną, piękną i szczęśliwą pojawią się teraz w wersji drukowanej! Kasia Nosowska jest nie tylko świetną wokalistką, ale też wprawną obserwatorką otaczającej ją rzeczywistości, którą od roku komentuje nie tylko w pisanych przez siebie utworach, ale też na Instagramie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →