Nosowska mówi BASTA! To już koniec kariery i jej Instagrama?


01 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zmiany, zmiany, zmiany…

Kasia Nosowska mówi “Basta”! A tak naprawdę śpiewa – bo właśnie taki tytuł nadała swojej najnowszej płycie, którą niedawno zapowiedziała na Instagramie.

Przed weekendem na oficjalnym profilu Kasi Nosowskiej pojawił się post, w którym wokalistka zapowiedziała krążek “Basta”, zdradziła datę premiery (12 października) i przyznała, że… to może być ostatnia płyta w jej karierze (oby nie)!

Dobry ranek! Te dni, przypominają ostatnie chwile przed przyjściem dzieciaka na świat. Już za momencik zamanifestuje swoją obecność przeciągłym wrzaskiem:) Dzieciak- to płyta. Niby wiem co zawiera, ale przebieram nerwowo palcami w butach, bo przecież Wy nie Wiecie. Może się spodziewacie chłopca i rozczaruje Was dziewczynka, albo odwrotnie:) Myślę, że to najważniejsza płyta. Przyszło mi do głowy, że może ostatnia:) Oto ja, w momencie przejścia, bez skrywania się za przenośnią, bez ucieczki w melodię. Jestem babą, która przysiadła na kamieniu i zapłakała nad straconym czasem, która chce doświadczyć pojemności własnych płuc- biorąc pierwszy w życiu, głęboki oddech:) Lepiej późno, niż wcale:)

Jednak w niedzielę w nocy na Instagramie Kasi Nosowskiej zadziały się dziwne czary mary… Stare posty, łącznie z fenomenalnym cyklem “A ja żem jej powiedziała… ” zniknęły. Pozostał tylko jeden, zapowiadający lakonicznie nowy krążek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#BASTA

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Przypominamy, że niedawno równie tajemniczo zmienił się instagramowy profil Dawida Podsiadło, który wydaje płytę równo tydzień po Kasi Nosowskiej. Nagłe wyczyszczenie konta na Insta było częścią kampanii marketingowej promującej krążek. Hm… czyżby Wróżbita Dawid dorwał się również do konta Kaśki. ;)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małoprofilowy (@maloprofilowy)

Przy okazji przypominamy, że utwory z albumu “Basta” będzie można posłuchać “Na Tłusto” podczas trasy koncertowej Kasi Nosowskiej. :) Jesienią Kasia Nosowska z nowym materiałem odwiedzi 8 miast. Bilety na koncerty znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Kasia Nosowska – trasa koncertowa Na Tłusto – KUP BILET

  • 26 października 2018 – Gdańsk, Stary Maneż
  • 27 października 2018 – Łódź, Wytwórnia (Soundedit Festival)
  • 3 listopada 2018 – Warszawa, Stodoła
  • 9 listopada 2018 – Poznań, MTP2
  • 10 listopada 2018 – Szczecin, Netto Arena
  • 15 listopada 2018 – Wrocław, A2
  • 16 listopada 2018 – Katowice, Mega Club
  • 16 listopada 2018 – Kraków, Studio

Zmiany, zmiany, zmiany… Kasia Nosowska mówi “Basta”! A tak naprawdę śpiewa – bo właśnie taki tytuł nadała swojej najnowszej płycie, którą niedawno zapowiedziała na Instagramie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →