Kasia Nosowska jako Wenus nowym klipem zapowiada kolejną płytę!

Ania Hofman
12 września 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jesteście fanami klipu Apesh*t The Carters? W takim razie koniecznie zobaczcie nowy teledysk Kasi Nosowskiej!

Beyonce i Jay Z w Apes**t bujali się po paryskim Luwrze, a w „polskiej wersji” Kasia Nosowska pląsa w najnowszym klipie po Muzeum Narodowym w Warszawie! To właśnie tu nagrano najnowszy klip wokalistki do Nagasaki – drugiego singla zapowiadającego krążek BASTA.

W teledysku Kasia Nosowska nie tylko występuje na tle barokowych i renesansowych arcydzieł, ale sama przenika do obrazów, stając się m.in. Wenus, Stańczykiem czy Archaniołem Michałem!

Hiroszima i Nagasaki zostały zmiażdżone, zniszczone w jeden z najokrutniejszych sposobów. Ale teraz o zbrodni przypominają pomniki, ludzie chodzą ulicami, życie wróciło, śpiew i taniec. Gdy ktoś mnie pytał w ostatnim czasie co u mnie, odpowiadałam pół serio, że u mnie Hiroszima. To był brutalny okres. Teraz wiem, że to kwestia czasu. Na tych zgliszczach, zniszczeniach, po całym moim dotychczasowym życiu, turbulencjach w związku – wiem, że ponownie rozkwitnę, a może nawet zatańczę.

Tak o swoim nowym kawałku opowiada Kasia Nosowska.

Krążek BASTA trafi na półki sklepowe 12 października, a 5 października Kasia Nosowska wyruszy w trasę NA TŁUSTO. Bilety na jesienne koncerty Kasi Nosowskiej znajdziecie na Biletomat.pl. :)

KASIA NOSOWSKA – TRASA NA TŁUSTO – KUP BILET

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.