Dezerter prezentuje nowy singiel


14 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Zespół Dezerter, legenda polskiego punka powraca z nowym utworem Kłamstwo to nowa prawda. Posłuchajcie.

Reklama

Dezerter demaskuje kłamstwa

Utwór Kłamstwo to nowa prawda pochodzi z zapowiadanej na 29 stycznia płyty, która będzie nosić taki sam tytuł, jak wypuszczony właśnie singiel . Nadchodzący album to dzieło, które powstało w czasie pandemii w 2020 roku. Ten trudny czas, zespół spożytkował na pracę, której owocem jest dziewięć intensywnych w treści utworów, okraszonych charakterystycznym „dezerterowym” brzmieniem.

Dezerter – Kłamstwo to nowa prawda

Dezerter – 40 lat na scenie

Materiał jest krótki, zwarty i nie zawiera ani jednego zbędnego dźwięku. Jest on pomostem pomiędzy pierwotną energią, a dojrzałą prostotą. Aby uzyskać zadowalające brzmienie, Dezerter zaprosił do współpracy Kubę Galińskiego, z którym realizował EP Nienawiść 100%, a za mastering odpowiedzialny był Jason Livemore ze studia The Blasting Room w Kolorado. Rok 2021 będzie jednocześnie rokiem, w którym zespół będzie świętował 40-lecia swojej działalności.

Album Kłamstwo to nowa prawda (w tym wersję z koszulką), można już zamawiać pod tym linkiem. Wydawcą płyty jest Mystic Production.

Dezerter – Kłamstwo to nowa prawda – lista utworów

  1. Kłamstwo to nowa prawda
  2. Punkt bez powrotu
  3. Wszystkie lęki świata
  4. Zegar zagłady
  5. Odwet
  6. Dzień dobry, dzień zły
  7. Idziemy po was
  8. Izolacja
  9. Brunatny
Dezerter Kłamstwo to nowa prawda – okładka albumu

Zespół Dezerter, legenda polskiego punka powraca z nowym utworem Kłamstwo to nowa prawda. Posłuchajcie. Dezerter demaskuje kłamstwa Utwór Kłamstwo to nowa prawda pochodzi z zapowiadanej na 29 stycznia płyty, która będzie nosić taki sam tytuł, jak wypuszczony właśnie singiel . Nadchodzący album to dzieło, które powstało w czasie pandemii w 2020 roku. Ten trudny czas, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.