Dezerter już za chwilę zagra w Poznaniu – mamy bilety!


08 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dezerter powraca na koncertowy szlak! Już niedługo grupa zagra w Poznaniu. Mamy bilety na to wydarzenie - sprawdźcie szczegóły!

Dezerter – światowe brzmienie o polskich korzeniach

Dezerter to punkrockowy skład z Warszawy, który na scenie istnieje już niemalże 40 lat! Zespół od początku świetnie sobie radził za granicą i tam też, pod szyldem amerykańskiej wytwórni Maxmum Rock’n’Roll, wydał swój pierwszy długogrający album Underground Out Of Poland. Nigdy jednak nie zapomniał o swoich korzeniach.

Ostatnie wydawnictwo Dezertera (a tych grupa ma już na swoim koncie kilkanaście) to mini album Nienawiść 100%, wydany w 2019 roku. Trio tworzone przez Roberta Materę, Krzysztofa Grabowskiego oraz Jacka Chrzanowskiego wciąż intensywnie koncertuje nie tylko w kraju, ale i na całym świecie.

Dezerter – Nienawiść 100%, posłuchaj albumu

Dezerter powraca z koncertami i zagra w Poznaniu – bilety

Wiosenne plany związane z trasą, jak całej branży, pokrzyżowała im pandemia. Grupa jednak powoli i nieśmiało, ale powraca na koncertowy szlak. Jednym z pierwszych koncertów Dezertera po kilkumiesięcznej przerwie będzie występ w Poznaniu.

Zespół zagra już 27 września 2020 roku w legendarnym klubie Blue Note. Bilety na koncert, w cenie 50 zł znajdziecie na Biletomat.pl. Jeśli jesteście fanami mocniejszego grania – nie może Was tam zabraknąć!

Dezerter w Poznaniu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dezerter | 27 września 2020, Niedziela, Blue Note Jazz Club

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.