Edyta Bartosiewicz powraca na scenę! Gdzie będzie można ją usłyszeć na żywo?

Ania Hofman
13 listopada 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Edyta Bartosiewicz zaśpiewa w duecie z Darią Zawiałow!

W latach 90-tych była wielką gwiazdą. Później jednak Edyta Bartosiewicz niespodziewanie zniknęła z polskiej sceny, udzielając się gościnnie od czasu do czasu w utworach innych artystów. Wiosną tego roku kawałkiem Ten Moment zapowiedziała swoją nową płytę. Do dzisiaj jednak fani nie doczekali się premiery.

Ale na szczęście Edyta Bartosiewicz znów postanowiła się „wynurzyć” i przyjęła zaproszenie Darii Zawiałow. Obie Panie pojawią się razem na scenie 14 grudnia 2017 w klubie Palladium – to będzie bardzo ciekawe, międzypokoleniowe, muzyczne spotkanie! Mamy nadzieję, że przy okazji Edyta Bartosiewicz zdradzi więcej szczegółów na temat swojej nowej płyty. :) 

Koncert Darii Zawiałow promuje reedycję jej albumu A Kysz!, na której pojawiły się niepublikowane dotąd piosenki – Od tygodnia na Saskiej oraz Na SkrótyPoza Edytą Bartosiewicz u boku Darii pojawi się też Piotr Rogucki i Miuosh.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.