Katarzyna Nosowska wydaje nową książkę – “Powrót z Bambuko”


10 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Katarzyna Nosowska zapowiedziała premierę swojej drugiej książki o tytule Powrót z Bambuko. Wydawnictwo ukaże się już we wrześniu.

Katarzyna Nosowska w swojej drugiej książce pomaga wydostać się z Bambuko, czyli mało przyjaznej krainy, do której strąca nas codzienność i przekonuje, że każdy z nas jest wyjątkowy. W opisie wydawnictwa możemy przeczytać:

Jeśli jest Ci źle lub czujesz się nic niewart. Jeśli bywasz skołowany lub ktoś sprowadził Cię do parteru. Jeśli jest szczególnie trudno, a codzienność Cię przygniata. Jeśli zadręcza Cię podejrzenie graniczące z pewnością, że coś z Tobą jest nie tak, przeczytaj słowa Kaśki. Jeśli świat Cię krytykuje i skąpi czułości. Jeśli żyjesz w coraz większym cieniu, strach się wzmaga, czujesz smutek i rozpacz. Jeśli jesteś tym wszystkim zmęczony i bezgłośnie wołasz o pomoc, zaufaj Kaśce.
Zdarza się czasem, że dochodzimy do ściany. Rozglądamy się po swoim życiu i widzimy smutną zacienioną działkę, którą porastają jedynie chwasty, bo choć staraliśmy się zasadzić coś pięknego i kolorowego – nic się nie przyjęło. Znasz ten stan? – Pyta Kaśka Nosowska.
Autorka nie obiecuje, że będzie łatwo. Nie serwuje prostych przepisów. Wręcz przeciwnie. Mówi wprost, że bywa piekielnie trudno, że będzie jak na wojnie. Ale zapewnia, że zwycięstwo jest możliwe i warte każdej sekundy wysiłku.

Katarzyna Nosowska zapowiada nową książkę "Powrót z Bambuko"

Katarzyna Nosowska – nowa książka Powrót z Bambuko – premiera 16 września

Premiera nowej książki Katarzyny Nosowskiej zaplanowana jest na 16 września, ale już teraz możecie zamówić ją w preorderze. Wersję w miękkiej oprawie z autografem możecie zamówić na stronie sklepzmuzyka.pl. Dostępne jest również wydanie specjalne, w twardej oprawie z 5 pocztówkami z ilustracjami, które znajdziecie na wielkalitera.pl.

Katarzyna Nosowska zapowiada nową książkę "Powrót z Bambuko"

Pierwsza książka Nosowskiej A ja żem jej powiedziała…, ukazała się w 2018 roku.

Katarzyna Nosowska zapowiedziała premierę swojej drugiej książki o tytule Powrót z Bambuko. Wydawnictwo ukaże się już we wrześniu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Katarzyna Nosowska w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →