fot. Zuzanna Sosnowska

FEST Festival startuje już za chwilę. Co nas czeka?


09 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

FEST Festival otworzy swoje bramy już za moment! Przygotujcie się na te nadchodzące cztery dni wyśmienitej, muzycznej zabawy w Parku Śląskim w Chorzowie i sprawdźcie godzinowy rozkład koncertów!

To się dzieje! FEST Festival – pierwszy w Polsce pandemiczny festiwal na tak dużą skalę

Czekaliśmy na ten moment prawie dwa lata! FEST Festival będzie pierwszą tak dużą imprezą muzyczną w Polsce, która odbędzie się od czasu wybuchu pandemii. Nie ma co ukrywać – emocje związane z tym wydarzeniem udzielają się już chyba wszystkim posiadaczom biletów, którzy przebierają nogami ze zniecierpliwienia i tęsknoty za bieganiem między festiwalowymi scenami. To już zaraz!

FEST Festival 2021
FEST Festival 2021, fot. Krzysztof Szlęzak

Śląski FEST otworzy swoje festiwalowe bramy już w tę środę, 11 sierpnia i będzie gościł największych fanów muzyki na żywo w Polsce aż do niedzieli. Na ośmiu zróżnicowanych gatunkowo scenach zagra kilkuset artystów: od reprezentantów radiowego mainstreamu i tanecznego popu przez alternatywę, po porywającą elektronikę czy mocno obsadzony hip-hop. Wśród artystów zasilających line-up FEST Festivalu znalazły się największe światowe gwiazdy, takie jak James Bay, Aurora, Kygo, Slowthai, Tommy Cash, Paul Kalkbrenner czy Alan Walker, jak i polscy artyści z absolutnej topki, w tym: Daria Zawiałow, sanah, Krzysztof Zalewski, Mata, Pezet, Sokół, Ralph Kaminski, Mery Spolsky, Kwiat Jabłoni, Żabson, OIO, PRO8L3M, Natalia Przybysz, Tymek i wielu innych.

FEST Festival 2021
FEST Festival 2021

FEST Festival 2021 – timetable. Sprawdź dokładny, godzinowy rozkład koncertów

Festiwal startuje już za moment, a więc najwyższy czas zaplanować najbliższe dni, które spędzicie w chorzowskim Parku Śląskim. Walizki spakowane? Ostatnie pranie już się suszy? Zakupy zrobione? Stan namiotu sprawdzony? Brakujące śledzie dokupione? Jeśli odhaczyliście już wszystkie te podpunkty, to czas na najważniejszy element przed festiwalowych przygotowań – zaplanowanie koncertów, na które zamierzacie się wybrać! Organizatorzy udostępnili właśnie godzinowy rozkład jazdy festiwalu. Sprawdźcie jacy artyści zagrają o której godzinie i zaznaczcie swoje ulubione punkty festiwalowego programu!

Zobacz również: FEST Festival prezentuje artystów z czterech elektronicznych kręgów

FEST Festival 2021
FEST Festival 2021 – rozpiska godzinowa, środa
FEST Festival 2021 - rozpiska godzinowa, czwartek
FEST Festival 2021 – rozpiska godzinowa, czwartek
FEST Festival 2021 - rozpiska godzinowa, piątek
FEST Festival 2021 – rozpiska godzinowa, piątek
FEST Festival 2021 - rozpiska godzinowa, sobota
FEST Festival 2021 – rozpiska godzinowa, sobota

W zaplanowaniu atrakcji, z których skorzystacie podczas zbliżającego się wielkimi krokami FEST Festivalu z pewnością pomoże Wam również mapka, przedstawiająca teren imprezy. Nie ma co, miasteczko festiwalowe śląskiej imprezy prezentuje się imponująco i robi spore wrażenie! Przygotujcie Wasze krokomierze na to, że będą biły niezłe rekordy.

FEST Festival 2021
FEST Festival 2021 – mapa terenu

Nie tylko muzyka. Jakie atrakcje czekają Was jeszcze na FEST Festival 2021?

A skoro już przy atrakcjach jesteśmy – FEST Festival to nie tylko koncerty i muzyka. Organizatorzy imprezy przedstawili w ostatnich dniach pokaźną liczbę swoich festiwalowych partnerów i wystawców, z których usług będą mogli korzystać festiwalowicze podczas czterech dni imprezy w Parku Śląskim. Na terenie FESTa, poza tradycyjnymi strefami, jak ta z foodtrackami, fashion market, strefa chillu, wioska wina i camping, czy dobrze już znana strefa Jelenia, znajdzie się również wyjątkowa fizjostacja, która po intensywnej nocy postawi na nogi najbardziej aktywnych festiwalowiczów, których krokomierze wybiły największe wyniki, strefa wellness z saunami i baniami z zimną wodą oraz dla najbardziej szalonych zawodników – tattoo market, który zaopatrzy Was w pamiątkową dziarę z festiwalu, tak, abyście już nigdy nie zapomnieli tych wyjątkowych emocji.

FEST Festival 2021
strefa wellness na FEST Festival 2021

W tym roku teren festiwalu będziecie również mieli okazję podziwiać z pespektywy lotu ptaka za sprawą lotów balonem oraz kolei linowej ELka, która podczas FESTa będzie jeździła aż do godziny 22:00. Żądni wrażeń będą mogli wziąć udział w piana party, licznych warsztatach, na przykład z produkcji muzycznej, kulinarnych czy tworzenia makarmy oraz spróbować swoich sił na wodnym wake’u. Jednym słowem – będzie się działo! Do zobaczenia na FEST Festival!

Więcej informacji o FEST Festival znajdziecie na stronie wydarzenia, gdzie kupicie również ostatnie bilety. Dajcie znać z kim się widzimy. :)

FEST Festival 2021
lot balonem na FEST Festival 2021

FEST Festival otworzy swoje bramy już za moment! Przygotujcie się na te nadchodzące cztery dni wyśmienitej, muzycznej zabawy w Parku Śląskim w Chorzowie i sprawdźcie godzinowy rozkład koncertów! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →