Facebook/Fest Festival

FEST Festival 2021 z hip-hopowym profilem. Rap na Tent Stage


20 lipca 2021

Podziel się newsem:

Fest Festival właśnie ogłosił skład artystów na jednej ze scen. W tym roku Tent Stage została przejęta przez hip-hopowych artystów. Sprawdźcie, kto z Waszych ulubieńców zrobi prawdziwy show na chorzowskiej imprezie.

Fest Festival 2021 – jak przystało, bardzo alternatywnie

Tegoroczna edycja chorzowskiego festiwalu jest więcej niż tylko wyjątkowa. Powodów jest sporo, zaczynając od kwestii pandemii, kończąc na niezwykle rozbudowanym i bogatym line-upie, szumnie ogłoszonym przez organizatorów. Do dziś ciężko mi pojąć, jak imprezę o takich wymiarach i ponad dwustu ogłoszonych artystach można spiąć w cztery dni, no i przede wszystkim – dopuścić do tego, by się ona odbyła. Cały świat zdawał się przecież być na nie i raczej nieliczne, małe eventy rozgrywały się sezonowo. Tymczasem FEST Festival 2021 wjeżdża w to lato z impetem niczym Conrado Moreno i otwiera wszystkim spragnionym furtkę do czasów, które sama pamięta już jak przez mgłę.

Podejrzewam, że na wydarzeniu będzie się działo – szczególnie, że rozbudowany skład artystów, którzy zagrają w Chorzowie w dniach 11-14 sierpnia to nazwiska wybrane spośród polskiej i zagranicznej śmietanki muzycznej – całościowo. Elektronika, pop, alternatywa, hip-hop, wszystko i jeszcze więcej. Trzeba przyznać organizatorom, że rozmach to oni mają.

W ostatnim odcinku podcastu Miastosfera, Tamara Przystasz z Follow The Step opowiadała właśnie o trudnościach w koordynowaniu festiwali w obecnej sytuacji epidemiologicznej, odnosząc się m.in do FEST Festival 2021. Wywiad znajdziecie na kanale IDĘWTANGO na YouTube.

Przeczytaj: Tamara Przystasz i Krzysztof Stelmach w Miastosferze opowiadają o muzycznych eventach w erze pandemii

Fest Festival 2021 Tent Stage hip-hop
fot. Zuza Sosnowska

FEST Festival i hip-hopowa reprezentacja Tent Stage

Tommy Cash, slowathai, Mata, Bedoes, Jan-Rapowanie, OIO, Pezet, PRO8L3M, Schafter i Sokół – oto przedstawiciele rapowej części Tent Stage. Nie na nich rzecz jasna kończy się lista hip-hopowych artystów, aczkolwiek jeśli czekacie na nich, to już wiecie, gdzie powinniście się rozkładać.

Przeczytaj: FEST Festival – kto i jak może wejść na teren imprezy?

Fest Festival 2021 Tent Stage hip-hop

Koniecznie zobaczcie przedsmak tego, co czeka Was na Tent Stage podczas tegorocznego FESTa!

Fest Festival właśnie ogłosił skład artystów na jednej ze scen. W tym roku Tent Stage została przejęta przez hip-hopowych artystów. Sprawdźcie, kto z Waszych ulubieńców zrobi prawdziwy show na chorzowskiej imprezie. Fest Festival 2021 – jak przystało, bardzo alternatywnie Tegoroczna edycja chorzowskiego festiwalu jest więcej niż tylko wyjątkowa. Powodów jest sporo, zaczynając od kwestii pandemii, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →