We Love Beats pres. J Dilla Tribute vol. 12

We Love Beats pres. J Dilla Tribute vol. 12

2 lutego 2024, Piątek

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Nie napiszemy nic odkrywczego, może oprócz tego, że kilka miesięcy temu mieliśmy okazje spotkać się, porozmawiać i wspólnie posłuchać naszej płyty Dillacious jak i innych bitów z Illa J bratem naszego zmarłego mistrza J Dilla! Naładowani tą energia płynącą prosto z Detroit ciągniemy ten wózek dalej.
Cykl J Dilla Tribute już na dobre wpisał się w kalendarz toruńskich imprez. W tym roku mija 12 lat (tak 12 – nie przecierajcie oczu) od pierwszej bitowej sesji poświęconej pamięci J Dilli – to najprawdopodobniej najdłużej organizowane tego typu wydarzenie w Polsce. 2 lutego ekipa We Love Beats z gościnnym setem lokalnego dj/tancerza Si Popa po raz kolejny nakarmią soundsystem najlepszymi boom-bapowymi i neo-soulowymi brzmieniami. Tym razem wracamy do naszego można by rzec naszego matecznika jakim jest klub NRD. To tutaj graliśmy pierwsze tribute, ta przestrzeń zawsze będzie dla nas ogromnym sentymentem!
J Dilla aka Jay Dee to jeden z najbardziej wpływowych producentów w historii hip-hopu oraz legenda Detroit, znany z niepowtarzalnego stylu i wyjątkowego podejścia do cięcia sampli. To właśnie on odpowiada za genialne brzmienie takich klasyków jak “Runnin” The Pharcyde, “The Light” Cammona czy “Stake Is Hight” De La Soul, a to tylko kropla w morzu produkcji, które stworzył Jay Dee. Nie wygrał z chorobą, ale jego muzyka nadal jest inspiracją dla wielu artystów. Dla nas także, bo nauczył nas, że w tym wszystkim chodzi o GROOVE!
Rezerwuj czas na niecodzienny lot do Detroit!
Za sterami:
– We Love Beats: Furia x WRB.
– Si Pop
Klub NRD, Browarna 6, Toruń
Wejście: 21:00 Start: 22:00
Bilety na bramce: 20 pln
Obowiązuje regulamin klubu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →