Tribute To Krzysztof Krawczyk | 26.05.2024 | LIZARD KING TORUŃ

Tribute To Krzysztof Krawczyk | 26.05.2024 | LIZARD KING TORUŃ

26 maja 2024, Niedziela

Lizard King Toruń

Kopernika 3, Toruń

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zapraszamy na koncert “Piękny Rejs” – pamięci Krzysztofa Krawczyka, który odbędzie się już 26 maja (niedziela) 2024 roku w Dzień Matki w klubie Lizard King Toruń. Drzwi: 19:00 / Start: 20:00.
_______________________________
Piękny rejs – koncert pamięci Krzysztofa Krawczyka
W specjalnie przygotowanym programie znalazły się najpiękniejsze piosenki Artysty ze wszystkich etapów jego długiej kariery – od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz. Podczas koncertu zabrzmią znane wszystkim przeboje: “Jak minął dzień”, “Byle było tak”, “Pamiętam ciebie z tamtych lat”, “Parostatek”, ” Mój przyjacielu”, “Trudno tak” i wiele innych utworów z szerokiego repertuaru Artysty. Koncert tworzą profesjonalni muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. “Piękny rejs” to projekt, który gości na terenie całego kraju i zyskał uznanie publiczności.
Wokalista znany z głębokiego, barytonowego głosu, gitarzysta i kompozytor. Sięgał po repertuar popowy, rock and rollowy, country, kolędy, muzykę biesiadną. Urodził się 8 września 1946 roku w Katowicach. Jego popularność wyznaczały liczne trasy koncertowe w Europie i na świecie oraz wiele nagród i wyróżnień. W trakcie kariery śpiewał i nagrywał płyty z różnorodną muzyką od popu poprzez rhythm & bluesa, swing, soul, jazz, rock and rolla, country, tango, kolędy, piosenki i pieśni religijne aż po dance, folk, funky, reggae, muzykę cygańską i biesiadną. Ze względu na swoją muzykę często porównywany był do Toma Jonesa czy Elvisa Presleya. Krawczyk był w swojej długiej karierze wokalistą Trubadurów (w latach 1963-73, 1976) oraz wokalistą solowym. W październiku 2020 ogłosił, że ze względów zdrowotnych oficjalnie zrezygnował z koncertowania. Zmarł 5 kwietnia 2021 roku w Łodzi.
ZESPÓŁ wystąpi w składzie:
Damian Szewczyk – śpiew
Wojciech Dereń – śpiew
Nikola Warda – śpiew
Anna Szul – śpiew
Waldemar Maszyński – piano
Marek Popów – gitara
Piotr Sypień – bas
Paweł Ostrowski – perkusja

Tribute To Krzysztof Krawczyk | 26.05.2024 | LIZARD KING TORUŃ | 26 maja 2024, Niedziela, Lizard King Toruń

Biletomat.pl
79,50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →