MIAZMATY: SHODAN / ZMARŁYM / ABOMINATED - Olsztyn, Carpenter Inn

MIAZMATY: SHODAN / ZMARŁYM / ABOMINATED – Toruń, NRD

21 kwietnia 2024, Niedziela

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Miazmaty (z gr. miasma – splamienie, brud). Określenie doskonale oddające atmosferę która zagości w 6-ciu miastach w ramach trasy Shodan i Zmarłym pod tym właśnie tytułem. Chroma Musić i blackenedArt zapraszają na fantasmagorię zgnilizny i kultu trupa. W kondukcie towarzyszyć im będą w pierwszej połowie śmiercionośne Abominated oraz wrocławscy pleśniofile Thvn, w drugiej. Polska zazieleni się gdy trupim jadem zajdzie.

▶︎ SHODAN

www.facebook.com/Shodanband

youtu.be/FeSjKlhb9Gw?si=7hRaIbEb6Toic2RH

Deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku. Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności, groove metalu i melodyką zimnej fali. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza “Malty” Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album “Protocol of Dying”. 31 marca 2016 miała miejsce premiera debiutu za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production. Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Vader, Hate, Beheaded czy Rotting Christ i na festiwalach Into The Abyss, Metalmania, Summer Dying Loud, czy Gothoom fest, spotkały się z przychylnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni. W 2020 SHODAN ujawnia następcę debiutu “Death, Rule Over Us”, na którym odważniej eksploruje zapoczątkowany na “Protocol of Dying” styl, pielęgnując swoją fascynację post punkiem i surowym brzmieniem. Po licznych koncertach u boku m.in. Rotting Christ i Batushki Krzysztofa Drabikowskiego, zajmuje sie promowaniem najnowszej płyty – znakomicie przyjętej w prasie None Shall Prevail- wydanego we włoskiej oficynie Time To Kill Records, gdzie prezentuje bardziej brutalne oblicze i ostatecznie wykrystalizowany styl. Znakomity odbiór wspólnej trasy koncertowej wraz z antigama i redemptor w 2023 potwierdzają, że shodan jest liczącym się zespołem na polskiej scenie ekstremalnego metalu.

▶︎ ZMARŁYM

www.facebook.com/zmarlym

youtu.be/y8uU43HE6e8?si=IiH4k64ploh7vDUI

Grają Zmarłym od 2018 roku. W 2020 własnym sumptem wydali EP “Ziemie Jałowe” a już rok później nakładem Godz ov War Productions ukazał się ich debiutancki album “Druga Fala”. Niektórzy mówią, że Zmarłym w swojej twórczości łączy gatunki takie jak black metal, cold wave, post punk, hard rock, czy egipskie disco, inni że to po prostu hipsterskie gówno z kolejną głupią polską nazwą. Czy prawdziwsze jest pierwsze czy drugie stwierdzenie? Czy to już? Czy muchy wychodzą im z ust? Żeby spróbować odpowiedzieć na powyższe pytania najlepiej zobaczyć ich na żywo…

▶︎ ABOMINATED

www.facebook.com/abominateddeath

youtu.be/UVtat_u6Ub4?si=_4JXpCcPvhdrySpa

Death Metal w klimacie tuzów sceny Europejskiej lat 90. Do tej pory nagrali ciepło przyjęte demo “Decomposed” wydane nakładem Prior Satanae Production, a niedawno zaprezentowali swój potencjał na pierwszej długogrającej płycie pod tytułem “Traumatic Putrefaction”, którą wydali w Godz Ov War Productions.

▶︎ THVN

www.facebook.com/thvn.breslau

youtu.be/EbiJh3FIsNo?si=mJq960Oc1uZJ6lXj

Twór zrodzony wprost z piwnic wrocławskich kamienic, reprezentujący muzykę z pogranicza black/death/sludge metalu. Na światło dzienne wypełzł wraz z debiutanckim albumem “Pleśń” wydanym w lipcu 2020 roku. W najbliższym czasie powrócą z nową dawką plugawych dźwięków.

Muzyka oczyszczającego rozkładu.

Shodan i Zmarłym Miazmat Tour:
19.04.2024 – Olsztyn | Carpenter Inn
21.04.2024 – Toruń | NRD
26.04.2024 – Rzeszów | Rzeszowskie Piwnice
27.04.2024 – Katowice | Piąty Dom
28.04.2024 – Poznań | Klub pod Minogą

MIAZMATY: SHODAN / ZMARŁYM / ABOMINATED – Toruń, NRD | 21 kwietnia 2024, Niedziela, NRD

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →