Marc Rizzo "Masterclass" / 19 IV 2024 / Warszawa

Marc Rizzo “Masterclass” / 19 IV 2024 / Warszawa

19 kwietnia 2024, Piątek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Jesteście adeptami gitary i chcecie wskoczyć na wyższy poziom? Wirtuoz Marc Rizzo pomoże wam w tym 18 kwietnia w Krakowie i dzień później w stolicy na swoich warsztatach! Techniki od metalu po flamenco i wielkie q&a o życiu w trasie i nie tylko – to właśnie otrzymacie.

Be a part of Marc Rizzo’s guitar “Masterclass” in Poland! The famous virtuoso will host all eager guitar players for two lessons on 18th and 19th April 2024.

𝗠𝗔𝗥𝗖 𝗥𝗜𝗭𝗭𝗢 🇺🇲:
Marc Rizzo to gitarzysta, który jest na rynku metalowym wręcz pożądanym towarem. Bo nie dość, że zdolności techniczne ma opanowane w najmniejszym detalu, to w dodatku umie zagrać wszystko. Dosłownie. Oprócz stażu w Soulfly czy Cavalera Conspiracy, oprócz bycia członkiem koncertowego składu Misfits muzyk nie ogranicza się wyłącznie do ciężaru i agresji. W jego repertuar – co można zaobserwować w bogatej twórczości solowej – wchodzą również jazz, flamenco bądź muzyka klasyczna. W dodatku Rizzo jest także świetnym nauczycielem, więc prowadzone przez niego warsztaty gitarowe będą nie tylko ucztą dla ucha i oka, ale okazją do poznania wielu nowych technik gry. Od shredu aż po zupełnie inne wątki. Do tego Marc odpowie na wszystkie pytania, które mu zadacie, opowie o bogatej swojej bogatej karierze, a oprócz gitary elektrycznej przywiezie także akustyczną. Adept sześciu strun w każdej formie będzie mógł wynieść z tych wydarzeń cenną lekcję.
www.facebook.com/marcrizzoband
www.youtube.com/watch?v=SfQxBa_olp0
www.instagram.com/marcrizzo_ripandshred/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →