JAKUB SKORUPA W JAZBAR Muchowiec!

JAKUB SKORUPA W JAZBAR Muchowiec!

23 lipca 2021, Piątek

JAZBAR Muchowiec

Francuska 180, Katowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

● Jakub Skorupa
● piątek 23.07.2021
● Start 20:00
● Bilety w cenie 20 i 25zł
Powered by Perła🍻
🚂”Czasami mi się śnią pociągi towarowe, wysypują czarny gruz na hałdy w mojej głowie” – ten charakterystyczny refren nie może wyjść z głów fanów w całej Polsce. Jego autor już 23 lipca pojawi się w JAZBAR Muchowiec❗️
🐣Jakub Skorupa to pochodzący ze Śląska wokalista, gitarzysta i autor tekstów o bogatej przeszłości. Rozliczne doświadczenia życiowe przekuwa w niebanalne piosenki o charakterystycznie nostalgicznych tekstach. Artysta pracuje właśnie nad debiutanckim albumem i piątkowy koncert będzie okazją do przedpremierowego wysłuchania nieopublikowanego dotąd materiału. Zapraszamy!
🔴Jakub Skorupa
Pochodzący ze Śląska wokalista, gitarzysta i autor tekstów. Odznacza się zamiłowaniem do łączenia gatunków muzycznych i doświadczeń życiowych. Nalewał piwo na biesiadach górniczych, handlował samochodami, produkował filmy korporacyjne, a w międzyczasie napisał sztukę teatralną „Życie męczy”. Jak mówi, obserwuje rzeczywistość i opowiada o tym, co widzi i czuje. Jak dotąd opublikował dwa single: „Pociągi towarowe” oraz „Wypowiedzenie z korpo”, które zapowiadają debiutancki album artysty, produkowany przez Kubę Dąbrowskiego.
➡️ https://www.facebook.com/jakubskorupaaa
➡️ https://www.instagram.com/jakubskorupaa/
➡️ https://open.spotify.com/artist/6T3v6RRLeCWcs4Sb47blaJ


Zobacz także