Arkadia pres. Digital Mike / Ane / Foolish Swami / Patrycki || NRD Klub

Arkadia pres. Digital Mike / Ane / Foolish Swami / Patrycki || NRD Klub

24 lutego 2023, Piątek

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Arkadia pres. Digital Mike / Ane / Foolish Swami / Patrycki || NRD Klub

W lutowy wieczór zapraszamy Was już szósty raz do krainy Arkadii – miejsca szczęśliwości, pozbawionego trosk, wypełnionego radością i uznawaną za krainę wiecznego szczęścia.

Tym razem zaprosiliśmy nietuzinkowego gościa! Digital Mike – polsko-brytyjski producent i DJ szerzej znany londyńskiej scenie i grający regularnie na Ibizie.

Przeniesiemy Was do świata wolniejszych, głębszych, tribalowych, orientalnych i organicznych odmian muzyki elektronicznej.

Wnętrze klubu co edycję aranżowane jest w nowy, unikalny sposób, żeby nadać przebywaniu w Arkadii niepowtarzalnych i unikatowych przeżyć.

Wpadnijcie naładować się dobrą energią, której na pewno u nas nie zabranie!
———————————-
◉ BAR:

• Patrycki
www.facebook.com/profile.php?id=100084333221095
soundcloud.com/dj-songo-songo

◉ MAIN:
Digital Mike

Michał Czyż aka Digital Mike to mieszkający obecnie w Polsce polsko-brytyjski producent, inżynier dźwięku, DJ i promotor specjalizujący się w niekonwencjonalnym brzmieniu muzyki elektronicznej.
Występując w najbardziej rozpoznawalnych miejscach w Londynie, nigdy nie zawiódł na parkiecie swoimi głębokimi i emocjonującymi utworami a poprzez swoje oryginalne połączenie różnych stylów i miłość do muzyki, Michał łączy ludzi, tworząc atmosferę wyrażania siebie i świętowania życia.

Przez długie lata, Digital Mike zbudował kilka wyjątkowych partnerstw z najbardziej prestiżowymi klubami, promotorami oraz agencjami muzycznymi, m.in. w UK: Ministry Of Sound, The Egg, Hidden, Wicked7, Republic Artists; czy na hiszpańskiej Ibizie: Amnesia, Eden, Es Paradis Club, Ibiza Gathering, Ibiza Live Radio co doprowadziło do międzynarodowej ekspansji i wielu wspaniałych koncertów oraz nagrań. Mike od paru lat jest mocno związany z londyńską wytwórnią Digital Beat Records, gdzie wydaje swoje oryginalne brzmienia a jego ulubione style muzyczne to Deep and Tech House, Vocal House, Techno oraz Melodic House&Techno.

soundcloud.com/digitalmike
www.mixcloud.com/digitalmike/
open.spotify.com/artist/0mCiqs9WchsLKaQx95pyQE
www.facebook.com/digitalmikesound
digitalbeatrecords.com/

• Ane (ThreeRecords/XLNT)
www.facebook.com/ane.xlnt
soundcloud.com/anexlnt_crew

• Foolish Swami (Never Stop Raving)
www.facebook.com/FoolishSwami
soundcloud.com/fool_ish-swa_mi

———————————-
NRD Klub, ul. Browarna 6, Toruń
04.11.22 (piątek)
Wstęp: 15 zł (do 24) / 20 zł (po 24)

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →