Fot. Materiały promocyjne

Nowości komiksowe – grudzień 2021


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W ostatni miesiąc 2021 roku na polski rynek trafi kilka naprawdę interesujących pozycji komiksowych. Jeśli szukacie pomysłu na prezent mikołajkowy lub świąteczny, to być może znajdziecie go właśnie w tym artykule.

Wydawnictwo Egmont

Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja, tom 2

ZŁOTA KOLEKCJA to wyjątkowa, jubileuszowa edycja z okazji 50-lecia serii. Kolekcja składa się z sześciu tomów, w których zebrane zostaną wszystkie komiks Kajko i Kokosz – w kolejności chronologicznej i poddane renowacji kolorystycznej. Dodatkiem do każdego albumu jest obszerne posłowie Krzysztofa Janicza zawierające wiele cennych informacji i ciekawostek o historii serii oraz samym Januszu Chriście. Czytelnicy znajdą też liczne archiwalne zdjęcia, okładki, ilustracje i szkice.

Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja, tom 2, okładka

Usagi Yojimbo: Saga – Legendy

Nowe wydanie popularnej serii komiksowej Usagi Yojimbo. Przygody Usagiego w przyszłości! Czy kodeks samuraja przyda się roninowi w zmaganiach z nowoczesną technologią? Istoty zamieszkujące ten świat są podzielone na wojujące ze sobą klany, Usagi jest wiernym sługą jednego z nich i musi się zmierzyć z agresywnymi maszynami, a także zapobiec kradzieży danych umożliwiających odnalezienie klanowego skarbu.

Usagi Yojimbo: Saga – Legendy, okładka

Marvel Classic. X-Men

Poznajcie przełomowe momenty historii mutantów Marvela w serii X-Men – Punkty zwrotne! Odkąd na Ziemi nie rodzą się już mutanci, przyszłość gatunku homo superior maluje się w najczarniejszych barwach. Wydaje się, że jego ewolucja dobiegła kresu – przynajmniej do czasu, gdy na świat przychodzi pierwsze od lat dziecko z genem X! Iskra nadziei prędko jednak gaśnie w ogniu walki pomiędzy tymi, którzy chcą uratować niemowlę za wszelką cenę, a tymi, którzy woleliby wykorzystać je do własnych celów. Czy X-Men zdołają ocalić przyszłość swojego gatunku? Czy raczej pogrzebią ją w brutalnej wojnie, od której zależy los każdego mutanta na świecie?

Marvel Classic. X-Men, okładka

Batman Death Metal, tom 2

Batman, Który Się Śmieje posiadł moc Doktora Manhattana i planuje przekształcenie wszystkiego na swoje podobieństwo. Rzuca wyzwanie Perpetui, twórczyni multiwersum i rusza w pościg za Flashem, który ukrył się w mocy prędkości. Tymczasem bohaterowie z Ligi Sprawiedliwości próbują ułożyć plan pokonania obu istot dysponujących nadludzkimi mocami, a Batman, Superman i Wonder Woman trafiają do mrocznego multiwersum na planety, na których wciąż trwają Kryzysy niegdyś toczące się na Ziemi. Szykuje się naprawdę mocny komiks.

Batman Death Metal, tom 2, okładka

Marvel Fresh. Uncanny X-Men: Upadek X-Men

Pierwszy tom przygód Uncanny X-Men z serii wydawniczej Marvel Fresh!

Wszystko zaczyna się od tajemniczego i dramatycznego zaginięcia. A śledztwo prowadzi X-Men w jeszcze większe tarapaty! Kim lub czym są Czterej Jeźdźcy Ocalenia? Jaki związek z nimi ma Nate Grey, przepotężny mutant o pseudonimie X-Man? Czy znów należy się obawiać jego rodzimego wymiaru – Ery Apocalypse’a? A może nadchodzi Era X-Mana i kres drużyny X-Men? Ta historia zmieni wszystko, a mutantów może zostawić w rozsypce!

Marvel Fresh. Uncanny X-Men: Upadek X-Men, okładka

Scream Comics

Terminator – Płonąca ziemia

Eksterminacja ludzkości dokonywana przez samoświadomy komputerowy system obronny zwany Skynet dobiega końca. Populacja ludzkości została zdziesiątkowana do zaledwie trzech procent. Podczas gdy nowy model terminatora – 808 – poluje na starzejącego się Johna Connora i pozostałych przy życiu członków Ruchu Oporu, Skynet, wykorzystując okazję, aby raz na zawsze unicestwić rodzaj ludzki, przygotowuje atak nuklearny. Jedyną nadzieją ocalałych jest pokonanie Skynetu w jego głównej siedzibie, we wnętrzu Góry Grzmotu. Sprawdźcie tę klasyczną już opowieść w wersji komiksowej!

Terminator – Płonąca ziemia, okładka

Amber

Wojownicze Żółwie Ninja tom 1

Współtwórca Wojowniczych Żółwi Ninja, Kevin Eastman oraz autor Tom Waltz prowadzą czytelników przez niesamowity świat walecznych mutantów. Poznajcie przełomową komiksową historię żółwi oraz epickie opowieści o męstwie, lojalności, rodzinie i walce o przetrwanie. Będziecie świadkami bojów stoczonych przez żółwie oraz ich sojuszników przeciw starym i nowym wrogom w mrocznych i niebezpiecznych zaułkach i kanałach Nowego Jorku.

Wojownicze Żółwie Ninja tom 1, okładka

KBOOM

II Wojna Zwiastunów

Livewire doprowadzona do ostateczności przez rząd, któremu niegdyś służyła, podejmuje nieodwracalną decyzję… pozbawia USA energii elektrycznej. A wszystko dlatego, że chce ocalić wyjątkowe istoty zwane zwiastunami. Gdy cały kraj pogrąży się w ciemnościach, Bloodshot, Ninjak, X-O Manowar, Korpus HARD i wszyscy najpotężniejsi bohaterowie świata stoczą szokującą, brutalną i brzemienną w skutkach walkę, jakiej w uniwersum Valianta jeszcze nie widziano!

II Wojna Zwiastunów, okładka

Non Stop Comics

Head Lopper. Wyprawa do schodów Mulgrida

Dekapitator Norgal powraca. Kolejna wizyta w mrocznym świecie zrodzonym w niczym nieskrępowanej wyobraźni Andrew MacLeana to coś, czego żaden szanujący się fan komiksu nie powinien przegapić.

Head Lopper. Wyprawa do schodów Mulgrida, okładka

W ostatni miesiąc 2021 roku na polski rynek trafi kilka naprawdę interesujących pozycji komiksowych. Jeśli szukacie pomysłu na prezent mikołajkowy lub świąteczny, to być może znajdziecie go właśnie w tym artykule. Wydawnictwo Egmont Kajko i Kokosz – Złota Kolekcja, tom 2 ZŁOTA KOLEKCJA to wyjątkowa, jubileuszowa edycja z okazji 50-lecia serii. Kolekcja składa się z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →