Vkie | Toruń, klub NRD

Vkie | Toruń, klub NRD

23 czerwca 2023, Piątek

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Vkie to jedna z najgorętszych ksywek nowej fali rapu w Polsce. Po serii świetnie przyjętych projektów i koncertów, regularnie pojawiając się we wszystkich zakątkach kraju, nieustannie dokłada kolejne cegiełki do budowania własnej legendy. Bezkompromisowe, bezczelne linie, niepodrabialny flow, sceniczna charyzma i przede wszystkim naturalność i bycie w pełni sobą, to asy w rękawie Vkiego. Jego koncerty to przekrój jego największych hitów z całej dyskografii. Od noszącej miano podziemnego klasyka „Dżungli”, przez „Brak kontroli” aż po najnowsze single, które regularnie nie tylko lądują na „karcie na czasie”, ale przede wszystkim, przyciągając uszy i oczy setek tysięcy słuchaczy, potwierdzają, że Vkie coraz mocniej zaznacza swoją obecność na scenie. To najlepsza okazja, żeby przekonać się o tym na własnej skórze!
Bilety: Dostępne od 1 marca!!!!
I pula 59 zł
II pula 70 zł
III pula 80 zł
VKIE – TWARDY ŁEB ft. BARY, RUSINA
www.youtube.com/watch?v=iZJ4849UM_8
VKIE – NIE MIEJ PRETENSJI ft. MACIAS
www.youtube.com/watch?v=8H00UTAO1Ns
VKIE – MY KONTRA ONI
www.youtube.com/watch?v=e3mOiNM_qEQ

♻️ Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: tiny.pl/wtxqb
♻️ Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).
♻️ Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →