Teatr Burleski Dames Du Soir: The Great Burlesque & Cabaret Revue

Teatr Burleski Dames Du Soir: The Great Burlesque & Cabaret Revue

5 listopada 2023, Niedziela

ALOHA - Food, Bowling & Club

Krakowska 20, Rzeszów

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Długie jesienne wieczory to czas idealny, by podarować sobie lub drugiej osobie nieco magii!

Doświadcz wrażeń, które zostaną z Tobą na długo już 5 listopada.

Dames du soir zaprasza na rewię kabaretową! Przenieś się z nami w podróż do początków ubiegłego wieku kiedy to francuski kabaret panował w każdym lokalu! Moulin Rouge – to miejsce chyba nie potrzebuje reklamy! Zawsze chciałeś się tam wybrać, a nigdy nie było okazji? Już jest! Klub ,,Pod Palmą” już 5 listopada zalśni blaskiem brokatu, cekinów, wachlarzy, bogato zdobionych kostiumów! W programie: taniec, akrobacje, wokal, pantomima, numery wyciągnięte wprost z Francji i Ameryki lat 20. a wszystko obsypane brokatem!

Rewia kabaretowa to nawiązanie do początków kabaretu powojennego lat 20., 30. ubiegłego wieku. To artystyczna podróż po kabaretach ameryki, niemiec czy francuskiego Moulin Rouge lat 50. 60. W naszym spektaklu chcemy oddać atmosferę tych miejsc, które wspominamy do dziś jako miejsca dostępne wyłącznie dla wyższych klas społecznych, pełne przepychu, elegancji i rozrywki na najwyższym poziomie.

Muzyka, śpiew i taniec dla Dames Du Soir są nierozerwalne – doświadczysz tego wszystkiego podczas jednego wieczoru!

Podczas wieczoru będziecie mogli delektować się najwspanialszymi koktajlami.

Kiedy? 5.11

Gdzie: ALOHA

Centrum Handlowe Nowy Świat, Krakowska 20, 35-111 Rzeszów

Teatr Burleski Dames Du Soir: The Great Burlesque & Cabaret Revue | 5 listopada 2023, Niedziela, ALOHA - Food, Bowling & Club

Biletomat.pl
100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →