Prywatna Klinika

Prywatna Klinika | 20:15 | Szczecin

28 czerwca 2024, Piątek

Teatr Współczesny w Szczecinie

Wały Chrobrego 3, Szczecin

Start: godz. 20:15

Podziel się:

„Prywatna klinika” to szalona farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę! Lekka fabuła, wyraziste postaci i fenomenalna obsada zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

Akcja skupia się wokół Harriet, rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje swoje finansowe problemy dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza.

Pewnego dnia jeden z mężczyzn zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet niespodziewanie pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna, wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome, zdradzane małżonki. Z biegiem czasu komedia staje się̨ prawdziwym rollercoasterem emocji pełnych pomylonych tożsamości, zdrad i arcyśmiesznych dialogów!

Sztuka, napisana przez mistrzów gatunku Johna Chapmana i Dave’a Freemana w 1983 roku, nie straciła na aktualności, a jej humor i satyra na damsko-męskie relacje nadal bawią kolejne pokolenia widzów. „Prywatna Klinika” to gwarantowana dawka śmiechu i doskonała rozrywka dla każdego, kto pragnie w teatrze dobrze się bawić.

OBSADA:

Alek – Tomasz Oświeciński

Harriet – Katarzyna Kołeczek / Dominika Majewska

Anna – Monika Mazur / Dominika Majewska / Anna Jarosik

Gordon – Rafał Cieszyński / Andrzej Deskur / Łukasz Płoszajski

Magda – Alżbeta Lenska / Katarzyna Anzorge

Mildred – Katarzyna Bujakiewicz / Katarzyna Anzorge

Ryszard – Paweł Koślik / Wojciech Solarz

 

Reżyser – Grzegorz Reszka

Scenariusz – John Chapman & Dave Freeman

Tłumacz – Elżbieta Woźniak

Scenografia i kostiumy – Agnieszka Sasim

Regulamin wydarzenia.

Prywatna Klinika | 20:15 | Szczecin | 28 czerwca 2024, Piątek, Teatr Współczesny w Szczecinie

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →