ME AND THAT MAN | SZCZECIN

ME AND THAT MAN | SZCZECIN

20 marca 2024, Środa

Dom Kultury

Ul. Krzemienna 10, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ME AND THAT MAN (Polska) folk, blues, country

Nergal znany jest z szerokich horyzontów muzycznych. Lider legendarnego Behemoth nigdy nie krył swojej sympatii do lżejszej, klimatycznej muzyki, chociażby spod znaku country, folku, bluesa.

Na samej fascynacji się nie skończyło. Dowodem jest zespół Me And That Man.

Formacja narodziła się w 2016 roku i przez dłuższy czas prym w niej wiedli Nergal i John Porter.

Debiutancka płyta MATM miała premierę w 2017 r, na której to płycie muzycy świetnie zmieszali wpływy wspomnianych gatunków, tworząc całość nawiązującą do Nicka Cave’a,

Toma Waitsa,Johnny’ego Casha, czy Davida Allana Coe i silnie naznaczona bliskim liderowi kapeli diabelskim pierwiastkiem.

Współpraca Nergala i Portera jednak zakończyła się w 2018 roku.

Na dwóch kolejnych wydawnictwach Me And That Man (“New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1” i “New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2”)

Nergal oddał wokale swoim licznym znanym zagranicznym znajomym, by wymienić, chociażby Coreya Taylora ze Slipknot, Abbatha, Tobiasa Forge z Ghost, Myrkur, Devina Townsenda, Matta Heafy.

Łukasz Kumański pozostał w grupie, której międzynarodowy status utrzymują włoski basista Matteo Massoli (eks-Blindead) i Sasha Boole (gitara, wokal).

www.meandthatman.com/

www.facebook.com/meandthatman/

ME AND THAT MAN | SZCZECIN | 20 marca 2024, Środa, Dom Kultury

Biletomat.pl
110 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →