Komedia z dreszczykiem

Komedia z dreszczykiem | 20:00 | Szczecin

18 grudnia 2023, Poniedziałek

Teatr Współczesny w Szczecinie

Wały Chrobrego 3, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Celebryci, duchy, zdrada i emocje na krawędzi! „Komedia z dreszczykiem” to niesamowita historia, w której napięcie rośnie z każdą minutą.

Do malowniczej posiadłości nad jeziorem z okazji 30. rocznicy ślubu przybywa Konrad – niegdyś znakomity scenarzysta hitowych seriali. Jednak ten niezwykły wieczór nie będzie świętowany w towarzystwie jego żony Izabelli – kiedyś wielkiej gwiazdy kina – tylko z pełną erotyzmu Bianką. Z pozoru idealny wieczór zostaje zakłócony przez niefortunny wypadek. A może samobójstwo? Niewykluczone też, że to mogło być morderstwo…

Tę zagadkę będzie starał się rozwiązać nieugięty inspektor policji, któremu bohaterowie nie będą ułatwiać zadania. Sytuacja stanie się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy zza trzcin wyłoni się duch, a za nim podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina – medium i hipochondryczka…

Przygotuj się na wyjątkowe emocje i niebezpieczną podróż w świat intryg oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na „Komedię z dreszczykiem”!

Występują:

Magdalena Wołłejko

Lucyna Malec / Katarzyna Maciąg

Piotr Cyrwus / Modest Ruciński

Marek Siudym

Autor – Meggie W. Wrightt

Reżyseria – Magdalena Wołłejko

Scenografia – Witek Stefaniak

Kostiumy – Ewa Gdowiok

Muzyka – Marcin Piękos

Produkcja – Joanna Cywińska Produkcje

Regulamin wydarzenia.

Komedia z dreszczykiem | 20:00 | Szczecin | 18 grudnia 2023, Poniedziałek, Teatr Współczesny w Szczecinie

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →