Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Podróże niesfornego koziołka

Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Podróże niesfornego koziołka

27 listopada 2022, Niedziela

Centrum Kultury Dwór Artusa

Rynek Staromiejski 6, Toruń

Start: godz. 11:00

Podziel się:

Seans: bezpłatny | Bilet na warsztaty: 10 zł/dziecko wraz z rodzicem/opiekunem | Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym
Przed nami kolejna odsłona familijnego „Kina Rudaczek”! Tym razem nieco bardziej szalona i kreatywna! Wspólny niedzielny poranek spędzimy ze zwariowanymi animacjami, zabawami oraz warsztatami plastycznymi, do których zainspirują nas kultowe seriale animowane! Starsi odbędą podróż w czasy dzieciństwa, młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!
Bajkową niedzielę rozpoczniemy animacją o przygodach pewnego wesołego koziołka, który podróżuje po całym świecie. Po co? Otóż parzystokopytny bohater próbuje odnaleźć miasto Pacanów, gdzie tak „sprytni są kowale, że umieją podkuć kozy, by chodziły w pełnej chwale”. Nasz bohater wędruje do Chin, Afryki, Ameryki, Afganistanu, a nawet na Księżyc. Jeśli chcecie wyruszyć na wyprawę razem z nami to odwiedźcie Nas w Kinie Rudaczek!
Po seansie wspólnie weźmiemy udział w zabawach prosto z najbardziej egzotycznych części świata. Odkryjemy, w co bawią się dzieci w Azji i Afryce, spróbujemy napisać różne słowa w innych językach i stworzymy kolorowego smoka!
Zatrzymajmy czas i spędźmy razem ten niedzielny poranek w Filii Dom Muz Rudak (ul.Okólna 169). Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym.
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →